Fujitsu Canada به دنبال ساخت دیتا سنتر در Regina است

Fujitsu Canada به دنبال ساخت دیتا سنتر در Regina است
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

Fujitsu Canada در حال ساخت یک دیتا سنتر سه لایه در رجیناست که نخستین دیتاسنتر فوجیتسو در کانادا خواهد بود و در واقع جزو پرکارترین دیتاسنترهای غرب کانادا خواهد بود.
 این دیتاسنتر تا ۳۵۰۰۰ فوت مربع وسعت خواهد داشت و نیازهای مشتریان فوجیتسو در استان ساسکچوان را فراهم کرده و زیرساختی قابل عرضه برای مشتریان داخل کانادا و خارج از این کشور مهیا خواهد نمود.

 مارینلا ارماکورا مدیر ارشد Fujitsu Canada  در مصاحبه ای اظهار داشت که از ویژگی های دیتاسنترهای سه لایه ، وجود چندین منبع برای تامین انرژی و وجود افزونگی مناسب برای اطمینان یافتن از دسترس پذیری کامل و صد در صدی در طی زمان عرضه خدمات است.
 ارماکورا افزود فاز نخست این پروژه ۵۰۰۰ فوت مربع وسعت داشته اما امکان گسترش آن تا ۳۰۰۰۰ فوت دیگر نیز وجود خواهد داشت. خبری از میزان سرمایه گذاری فوجیتسو در این پروژه در دسترس نیست اما طبق گفته های ارماکورا باید هزینه هنگفتی صرف راه اندازی این دیتا سنتر شده باشد. 

 

  

در نخستین فاز که در اواخر دسامبر و یا اوایل ژانویه به بهره برداری خواهد رسید ، ۱۰ نفر به صورت تمام وقت مشغول به کار خواهند شد. طبق زمان بندی انجام شده ، پروژه تا اواسط سال ۲۰۱۴ به سرانجام خواهد رسید.
 با اینکه این دیتاسنتر نخستین دیتاسنتر فوجیتسو در ساسکچوان است اما شرکت از سال ۲۰۱۱ در این استان فعال بوده و شرکت TMC را که در زمینه فناوری اطلاعات فعال بوده است را در ماه فوریه سال جاری نیز خریداری کرده است. در طی فعالیتی ۲۰ ساله ، حدود ۷۰ نفر از متخصصین در TMC در کارهای مختلفی نظیر مدیریت پروژه ها و تحلیل آن ها به فعالیت می پرداخته اند.با در نظر گرفتن این کارکنان ، ارماکورا تعداد کارکنان شرکت در رجینا را نزدیک به ۹۰ نفر اعلام می کند.

  

  

فوجیتسو با سرمایه ای ۵۴ میلیارد دلاری در بخش سرویس ها و سیستم های فناوری اطلاعات جزو پیشگامان دنیا محسوب شده و در بیش از هفتاد سال گذشته رتبه بزرگترین شرکت ژاپنی را به خود اختصاص داده است.
 ساخت دیتاسنتر ساسکچوان در کانادا در راستای حفظ جایگاه شرکت و راهبردهای طولانی مدت آن صورت می گیرد.
 ارماکورا می گوید: این بخشی از نقشه بازی ماست و استراتژی ما باید سریعا در غرب کانادا پیاده سازی شود. مطمئنا با وجود خرید TMC اوضاع همانند گذشته خوب پیش خواهد رفت و خواسته های ما جامه عمل خواهد پوشید.

 
  

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.