محصولات جدید ساخت آلمان فوجیتسو : اعضای جدید خانواده های Celsius و ESPRIMO قابلیت اطمینان را مرحله ای جدید می رسانند

محصولات جدید ساخت آلمان فوجیتسو : اعضای جدید خانواده های Celsius  و ESPRIMO قابلیت اطمینان را مرحله ای جدید می رسانند
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

فوجیتسو همواره به دنبال افزایش قابلیت اطمینان در محصولات خود است
 اعضای جدید خانواده های Celsius  و ESPRIMO از ظاهری جذاب و زیبا برخوردار بوده و با گزینه های پیکربندی متنوع تری که شامل درایوهای هیبریدی SSD نیز هست، در اختیار کاربران قرار می گیرند
 فوجیتسو هفته گذشته از ارائه آخرین محصولات ساخت آلمان خود خبر داد که در میان مطمئن ترین محصولات این صنعت جای می گیرند. به دلیل فرآیند تولید و تست سختگیرانه در کارخانه آگزبرگ، فوجیتسو به اطمینان یافتن از نرخ بالاتر اطمینان در لپ تاپ ها و PC های خود ادامه داده و توانسته است آن ها را نسبت به محصولات سال قبل که جزو مطمئن ترین های زمان خود بودند، تا ۳۶ درصد بهبود دهد. با معرفی نسل جدید اعضای خانواده های Celsius  و ESPRIMO فوجیتسو امکان انتخابی گسترده را از میان لپ تاپ ها و کامپیوترهای شخصی برای کاربران مهیا می کند.
 این PC های مطمئن و لپ تاپ ها «ساخت آلمان» و در یکی از معتبرترین کارخانه های فوجیتسو هستند. این کارخانه که به عنوان یکی از مدرن ترین تجهیزات نوع خود در تولید سرورها، نت بوک ها ، لپ تاپ ها و …. در سرتاسر اروپا شناخته شده است ، برنده جایزه کیفیت Bavarian در سال ۲۰۱۳ به دلیل کیفیت و نوآوری منحصربفرد ، کیفیت بالای بخش تحقیق و توسعه ،تولید و سرویس دهی شده است.
   

 
 تمامی تولیدات خانواده های Celsius  و ESPRIMO از مادربوردهایی بهره می گیرند که توسط خود فوجیتسو و در کارخانه آگزبرگ این شرکت تولید شده اند و بدین ترتیب کنترل کامل بر روی کل فرآیند تولید و تضمین کیفیت در مراحل طراحی و برامه ریزی گرفته تا پیاده سازی  امکانپذیر می شود. استفاده از ارزیابی های سختگیرانه در مرکز تست معتبر شرکت که شامل تست هایی چون مقاومت در برابر لرزش ها، تست های EMI و بررسی های مربوط به وضعیت های گوناگون آب و هواست از دیگر ویژگی های تولید این محصولات است. در نتیجه استفاده از چنین روندی در تولید، فوجیتسو توانسته است تنها در طی ۴۸ ماه ، نرخ خطای کامپیوترهای شخصیESPRIMO  را تا ۳۶ درصد کاهش دهد.
 علاوه بر قابلیت اطمینان بالا، فوجیتسو بر نوآوری، طراحی زیبا و تطبیق یابی سریع با فناوری های مدرن تأکید دارد. با وجود طراحی جدید که از کوچکترین اجزای ESPRIMO Q mini PC تا قدرتمندترین اجزای خانواده Celsius را در بر می گیرد، فوجیتسو سعی کرده است تا نیازهای محاسباتی و کاربردی در تمامی زمینه ها مورد توجه قرار داده و برای همه آن ها محصولاتی متناسب عرضه دارد. لیست محصولات به روز شده حتی از پیکربندی های متنوع تری نیز بهره می گیرد که از شامل مجهز بودن به درایوهای ذخیره سازی ترکیبی SSD نیز می شوند.  هشت مدل جدید اضافه شده به خانواده ESPRIMO از چهارمین نسل پردازنده های Intel Core بهره می برند اما Celsius W530 به پردازنده Intel Xeon E3 مجهز شده است. طراحی جدید کلیه محصولات، با ارائه جزئیات در رنگ قرمز، سبب می شود تا ظاهری یکپارچه و مدرن در اختیار کاربران قرار گیرد.
 یورگ هارتمن، مدیرعامل بخش فروش Workplace Systems در Fujitsu Technology Solutions می گوید: با ساخت PC ها و لپ تاپ ها در قلب قاره اروپا،  ما نه تنها تعهدمان به استفاده از تجهیزات مان در اروپا را نشان می دهیم بلکه مهم تر از آن محصولاتی را در اختیار مشتریان مان قرار می دهیم که  در میان قابل اطمینان ترین محصولات بازار هستند.  این امر همچنین به ما امکان می دهد تا هم محصولات را سریع تر برای مشتریان مان آماده کنیم و هم امکان سفارشی سازی سریع محصولات مورد نظر آن ها را داشته باشیم. این امکان انعطاف بالاتری را برای سفارش محصول برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد. و البته نرخ بالای اطمینان سبب می شود تا وقفه کمتری در امور تجاری مشتریان پدید آید.
 قیمت و زمان عرضه
 مدل های جدید عرضه شده شامل ESPRIMO E520, ESPRIMO P520، ESPRIMO C720, ESPRIMO E720  ESPRIMO P720،  ESPRIMO Q920, ESPRIMO E920, ESPRIMO P920، CELSIUS W530هستند. این محصولات از سه ژوئن در اروپا، آفریقا، خاور میانه و هند در دسترس خواهند بود و قیمت آن ها بسته به پیکربندی مورد نظر و کشوری که در آن هستید، متغیر خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.