فوجیتسو و T&W Operation به دنبال همکاری برای عرضه سیستم ردیابی کودکان با استفاده از سیستم کنترل دسترسی PalmEntry

فوجیتسو و T&W Operation  به دنبال همکاری برای عرضه سیستم ردیابی کودکان با استفاده از سیستم کنترل دسترسی PalmEntry
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

Fujitsu Frontech North America که یکی از پیشگامان فناوری های نوین و عرضه راهکار های نو محسوب می شود ، امروز خبر از همکاری با شرکت T&W Operation ، یک شرکت تأمین کنندگان خدمات در زمینه فناوری اطلاعات برای نهادهای دولتی و شرکت های کوچک ، به منظور توسه سیستم Kidtrack داده است.  سیستم Kidtrack   از سیستم کنترل دسترسی فیزیکی PalmEntry شرکت فوجیتسو که در اتوبوس های مدارس نصب خواهد شد ، برای ردیابی مکان دانش آموزان در حین رفت و آمد به و از مدرسه بهره خواهد گرفت. سیستم PalmEntry یک راهکار کنترل دسترسی امن ، بدون نیاز به تماس فیزیکی و بیومتریک است که می توان از آن برای تعیین هویت اشخاص بهره گرفت. سیستم Kidtrack به صورت رسمی در ۱۹ مارس (۲۹ اسفند ماه) در اوهایو در کنفرانس حمل و نقل دانش آموزان رونمایی شده است.
 بو بودن مدیرعامل شرکت T&W Operations  در این باره می گوید: ما روش های دیگر تعیین مکان و امنیت دانش آموزان را هم آزمودیم اما به دلیل صحت و دقت بالا و سهولت استفاده ، Fujitsu PalmEntry مطلوب ترین گزینه پیش روی ما بود. ما سعی داریم تا در دوازده ماه آینده این راهکار را در تعدادی از کنفرانس های ملی و منطقه ای به نمایش گذاریم.
 

 

 سیستم PalmEntry بر اساس فناوری منحصربفرد PalmSecure فوجیتسو که تا بحال موفق به کسب چندین جایزه شده است، کار می کند. سنسورهای رگ های کف دست PalmSecure از یک نور نزدیک به نور فرو سرخ برای ثبت الگوی رگ های کف دست هر کاربر استفاده کرده و الگوی بیومتریک منحصربفردی را تولید می کنند. بر خلاف دیگر ابزارهای مشابه، در PalmSecure نیازی به تماس فیزیکی دست کاربر و سنسورها وجود نداشته و همین موضوع این فناوری را بهداشتی تر و قلمرو استفاده از آن را بدون توجه به نوع پوست و شرایط محیطی گسترده تر می سازد. ثبت هر کاربر در این سیستم به زمانی کمتر از یک دقیقه نیاز داشته و تعیین هویت در کسری از ثانیه صورت می گیرد.
 در سال ۲۰۰۶، در هانتز ویل ، یک اتوبوس که چهل دانش آموز را حمل می کرد، دچار سانحه شده و در بخشی مرتفع از جاده خارج شد. در طی فرآیند نجات و پس از این حادثه ، مدیران مدرسه و والدین دانش آموزان با این سوال روبرو بودند که کدامیک از دانش آموزان جزو مسافرین این اتوبوس بوده اند؟ با وجود سیستم Kidtrack  سیستم مدارس به سرعت دانش آموزانی که در خطر هستند را شناسایی کرده و با سرعت بیشتری نیروهای امدادی و والدین را از این موضوع مطلع می کند. این اطلاعات در مواقع ضروری می تواند جان بسیاری را نجات دهد. Kidtrack  سیستم منحصربفردی است و با اینکه امکان کار با فضای ابری را دارد اما می تواند اطلاعات را به صورت محلی در اتوبوس نیز ذخیره نماید.
 رندی فاکس نایب رئیس بخش راهکارهای تعیین هویت Fujitsu Frontech North America  می گوید: از اینکه T&W Operations ، سیستم کنترل دسترسی Fujitsu PalmEntry را به عنوان یکی از بخش های کلیدی سیستم Kidtrack برگزیده است، بسیار خوشحالیم و به آن می بالیم.  راهکار PalmEntry سطح انعطاف بالایی را برای سیستم Kidtrack مهیا می کند و والدین و مسئولین مدرسه می توانند به سرعت به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.
 خانواده راهکارهای بیومتریک فوجیتسو شامل PalmSecure ، PalmSecure For SSO و سیستم کنترل دسترسی فیزیکی PalmEntry همگی از فناوری تحسین شده فوجیتسو بهره می گیرند.  سنسور مخصوص این سیستم تنها در هنگامی که خون به صورت فعال در رگ ها جریان دارد، امکان تشخیص الگو را دارد که امکان کلاهبرداری و فریفتن سیستم را تقریبا به غیر ممکن کاهش می دهد.  این فناوری پیشرفته و مدرن نه تنها امکان تعیین هویت مطمئن را با حداقل میزان اشتباه امکانپذیر می کند بلکه ثبت کاربر و تعیین هویت وی هم به آسانی و با سرعتی بی نظیر انجام می پذیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.