فوجیتسو و NEC به دنبال ارائه گوشی های مبتنی بر سیستم عامل Tizen

فوجیتسو و NEC به دنبال ارائه گوشی های مبتنی بر سیستم عامل Tizen
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
 • فوجیتسو و NEC در تلاشند تا گوشی ها و ابزارهای مبتنی بر سیستم عامل Tizen را در سال آینده، و مسلما نه سال 2013، به بازار عرضه کنند.
   احتمال اینکه مانند همیشه ابتدا شاهد عرضه این محصولات در کشور ژاپن باشیم، بسیار زیاد است و با توجه به موقعیت فعلی به نظر می رسد ، پس از آن، شاهد عرضه جهانی آن ها نیز باشیم. اگر در مورد ظاهر Tizen 2.0 کنجکاو هستید باید گفت این سیستم عامل ظاهر بسیار مشابهی به تصویر فوق خواهد داشت و  به نظر نمی رسد نسخه نهایی با آن تفاوت زیادی داشته باشد.
   Tizen سیستم عاملی برای ابزارهایی چون گوشی ها ، تبلت ها و تلویزیون های هوشمند است. این سیستم عامل هم چون اندروید ، کدباز بوده و سعی در ارائه تجربه کاربری یکسان در ابزارهای مختلف دارد. بخش های اصلی این سیستم عامل از هسته لینوکس و Webkit گرفته شده اند. پروژه Tizen تحت حمایت بنیاد لینوکس است. این سیستم عامل را میتوان آمیزه ای  از سیستم عامل های Meego ، Limo و بادا دانست که می تواند سیستم عاملی قدرتمند و رقیبی جدی برای سیستم عامل های اپل و گوگل باشد .این سیستم عامل قابلیت پشتیبانی از HTML5  داراست و با امکان استفاده در انواع مختلفی از ابزارها ، قادر خواهد بود تا به سرعت و به آسانی برای توسعه دهندگان، تولید کنندگان و اپراتورها نوید بخش فرصت های جدید و اقتصادی نوین باشد.
   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.