فوجیتسو فناوری جدیدی برای بازسازی تصاویر گسترش می دهد که امکان تولید اسناد PDF را با اندازه A3 با وجود یک اسکنر A4 فراهم می کند

فوجیتسو فناوری جدیدی برای بازسازی تصاویر گسترش می دهد که امکان تولید اسناد PDF را با اندازه A3 با وجود یک اسکنر A4 فراهم می کند
زمان مطالعه: 2 دقیقه

با افزایش روز افزون کاربردهای چرخه الکترونیک مکاتبات اداری ، بسیاری از اسناد کاغذی در حال تبدیل شدن به اسناد PDF هستند تا به صورت الکترونیکی ذخیره و نگاه داری شوند. با وجود آنکه اسکنرهای رومیزی کوچک به خوبی می توانند از پس این فرآیند برآیند اما اغلب اسکنرهای مورد استفاده A4 بوده و راه آسانی برای اسکن وجود اسناد A3 وجود ندارد. برای اینکار مجبورید یک کاغذ A3 را تا کرده و چهار بار بخش های مختلف آن را اسکن کنید. فوجیستو راهکاری جدید برای این مشکل ارائه کرده است.
 Fujitsu Laboratories Limited خبر از توسعه یک فناوری جدید برای بازسازی تصاویر داده است که امکان تولید اسناد چند صفحه ای PDF را با اندازه A3 با وجود یک اسکنر A4 فراهم می کند. 

  

 به صورت معمول ، اسکن دو طرفه اسناد A3 با وجود اسکنرهای A4 نیازمند تا زدن آن ها و سپس دوبار اسکن هر سمت آن است. با وجود فناوری جدید فوجیتسو ، می توانید برگه های A3 را به دو قسمت برش داده و سپس آن ها را با استفاده از کشنده خودکار اسکنر ، اسکن کنید. در پایان ترکیبی از این برش ها به صورت سند اصلی شما ، به شما نمایش داده خواهد شد. در همین زمان ، عکس تصحیح شده تا مرز میان سمت راست و چپ تصاویر اصلاح شده و به شکلی نامحسوس در آید. در نتیجه با کاهش 80 درصدی کاری که پیش از این انجام می شد، می توانید سندهای A3 تان را با استفاده از اسکنرهای A4 ، به PDF تبدیل کنید.

  

  

جزئیات این فناوری در کنفرانس بین المللی تشخیص الگو (ICPR) که از دوازدهم نوامبر در مرکز بین المللی همایش های تسوکوبا در جریان است ، افشا شد و قرار است در CVIM2012 که در تاریخ سوم دسامبر سال جاری در دانشگاه ملی یوکوهاما افتتاح خواهد شد به اطلاع همگان برسد.
 برای افزایش سرعت پردازش تصاویر ، Fujitsu Laboratories قصد دارد تا اسکنرهای A4 را به این قابلیت تجهیز کند. همچنین شرکت به دنبال بهبود این فناوری نیز حرکت خواهد کرد تا امکان تولید اسناد الکترونیک با اندازه واقعی اسناد اسکن شده را برای کاربران به ارمغان آورد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.