فوجیتسو سری محصولات LIFEBOOK و ESPRIMO خود را متحول می کند

فوجیتسو سری محصولات LIFEBOOK و  ESPRIMO خود را متحول می کند
زمان مطالعه: ۵ دقیقه

فوجیتسو سری محصولات LIFEBOOK و ESPRIMO خود را متحول می کند

  

  

 خانواده جدید نوت بوک های LIFEBOOK و کامپیوترهای شخصی ESPRIMO PC با مفهوم TRUE FAMILY یا “خانواده همگون”، راحتی و آرامش و همچنین صرفه جویی اقتصادی را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

  

  

 کمپانیفوجیتسو اعلام کرد خانواده جدید کامپیوتر های شخصی ESPRIMO و نوت بوک هایLIFEBOOK، شامل سه مدل ESPRIMO و نه مدل LIFEBOOK می باشد. در نسل جدیداین محصولات، فوجیتسو طراحی کامپیوترهای رومیزی و نوت بوک های خود رامتحول نموده و تمام توان خود را بر یافتن راه حل های جدید در جهت صرفهجویی اقتصادی و زمانی در چرخه تولید این محصولات متمرکز کرده است .این خبرامروز در CESاعلام شد که مدل های جدید به زودی به نسل دوم خانواده پردازشگرهای CoreTMبا microarchitecture جدید ۳۲ نانومتری اینتل مجهز می شوند که به اینترتیب جهش بزرگی در جهت افزایش بازده انرژی صورت می گیرد .
 کامپیوترهایشخصی جدید ESPRIMO و نوت بوک های جدید LIFEBOOK اولین محصولات فوجیتسوهستند که می توان مفهوم “خانواده همگون” را در مورد آنها به کار برد. ازمزایای مهم تولید محصولات سری کاهش قابل ملاحظه هزینه های نگهداری، آزمایشو ارزیابی است چرا که معمولا شرکت ها باید تمام مدل های کامپیوتر و نوتبوک را بررسی کنند تا بتوانند در نهاینت مدلی را که از نظر سخت افزاری ونرم افزاری مناسب کارشان است انتخاب کنند. مفهوم “خانواده همگون” این استکه اجزا و قطعات اصلی سیستم های فوجیتسو مانند مادربرد، بایوس، برد درگاهجلو، منبع تغذیه و Image نرم افزار کاملا یکسان است. برای مشتریان اینیعنی دیگر لازم نیست برای اطمینان از سازگاری یک محصول با محیط رایانشیشان تک تک مدل ها را بررسی کنند و تنها آزمایش یک مدل کفایت می کند. اولینمحصولات فوجیتسو که این مفهوم در مورد آنها صدق می کند سری های جدید ESPRIMO P900 و ESPRIMO E900 است همچنینی LIFEBOOK E751 و LIFEBOOK S751 نیز در قطعات اصلی نوت بوک مشترک هستند.

  

  

 مفهوم”خانواده همگون” ، تقویت و توسعه پیوسته مفهوم فلسفه وجودی خانوادهمحصولات فوجیتسو می باشد و به عنوان مثال این اطمینان را به ما می دهد کهماژول های لپ تاپ مانند modular bay برای درایورهای DVD، درایو هارددیسک دوم، باتری دوم و port replicatorدر LIFEBOOK E751 و LIFEBOOK S751قابل جابه جایی هستند . این قطعات با مدل های نسل لپ تاپ های ۲۰۱۰ همسازگار هستند.

  

  

 کامپیوترهای شخصی بی صدای ESPRIMO

  

  

فوجیتسوکه پیش تر مصرف برق کامپیوترهای ZeroWatt را در حالت استندبای به صفررسانده بود، موفق به حذف یکی دیگر از هزینه های زیست محیطی مدل هایZeroWatt در سری کامپیوترهای ESPRIMO شد: سر و صدا.

  

  

 مدل های جدید صفر وات و بی صدای ESPRIMO E900و ESPRIMO P900، هنگام عدم استفاده از دستگاه و در شرایط معمولی دفتر یااتاق ، کاملا بی صدا هستند. عملکرد whisper quiet آنها به این معنی است کهکامپیوترهای شخصی جدید ESPRIMO همکارهایی بسیار office-friendly (بسیارمناسب برای محل کار) برای محل کار شما خواهندبود که با انواع گروه هایکاری سازگاری خواهند داشت.

  

  

  

سومینمدل جدید ، ESPRIMO Q900 است که دو رابط USB 0.3 داشته و سرعت انتقالاطلاعات آن ۱۲ برابر USB 0.2 است. ESPRIMO Q900 در عین داشتن قابلیت هایبالا، کارامد ترین مدل از نظر بازده انرژی در میان کامپیوتر های شخصی است.

  

  

 سری جدید LIFEBOOK
 باسری جدید نوت بوک های لایف بوک،فوجیتسو مدل های جدیدی را معرفی می کند کهاین مدل ها ، تکمیل کننده محصولات خانواده فوجیتسو خواهند بود تا پاسخگویدامنه وسیع تری از نیازهای مشتریان باشد. برای مثال، LIFEBOOK جدید P710یک صفحه نمایش ۱۲ اینچی دارد که فاصله بین LIFEBOOK 14 اینچی S751 وLIFEBOOK 10.1 اینچی T580 را پر می کند.

  

    

  

سریجدید LIFEBOOK یک سری قابلیت های ظریف طراحی دارد که ارزش آن را بالا بردهاست، مانند آداپتور صفر- وات که هنگام خاموش بودن نوت بوک برق مصرف نمیکند و یک صفحه کلید ضد باکتری که مانع از انتشار میکروب بین کاربران مختلفمی شود. ویژگی جدید دیگر آن ، روش شارژ USB در هر زمان می باشد ، که دربیشتر مدل ها گنجانده شده و امکان شارژ دستگاه های قابل حمل مانند تلفنهای همراه را حتی در هنگام خاموش بودن دستگاه فراهم می آورد.
 RajatKakar معاون سیستم های اداری در بخش راه حل های IT فوجیتسو می گوید: « مدلهای جدید کامپیوترهای شخصی و نوت بوک های فوجیتسو بازده انرژی بهتری داشتهو از همیشه قدرتمند تر عمل می کنند. کامپیوترهای دسک تاپ چنان بی صدا کارمی کنند که به سختی ممکن است متوجه حضورشان شوید. با ارایه مفهوم جدید”خانواده” برای کامپیوتر های رومیزی ESPRIMO و نوت بوک های LIFEBOOK، مابه سازمان ها کمک می کنیم تا بتوانند تنها با بررسی قطعات اصلی در یک سریاز محصولات، مدل های جدیدی را که وارد بازار می شوند را به سرعت پی گیریکرده و به ناوگان نوت بوک ها و کامپیوترهایشان ملحق کنند.»

  

  

 ESPRIMO سه مدل جدید دارد:

  

  

 ESPRIMO Q900 یک کامپیوتر رومیزی کوچک

  

 ESPRIMO E900 مدلهای +E90+، E85 و Zero-watt با form factor۱ کوچک  

  

ESPRIMO P900 مدلهای +E90+، E85 و Zero-watt
 
 نه مدل جدید در خانواده فوجیتسو وجود دارد:

  

  

LIFEBOOK T901، یک تبلت پی سی ۱۳.۳ اینچی

  

  

LIFEBOOK P771، یک نوت بوک سبک ۱۲.۱ اینچی و ۱.۴ کیلوگرمی با یک پردازشگر با ولتاژ بسیار کم(ULV) که موجب افزایش دوام باتری می شود

  

  

LIFEBOOK S761، یک نوت بوک با قابلیت حمل بسیار راحت ۱۳.۳ اینچی

  

  

LIFEBOOK E751، یک نوت بوک ۱۵.۶ اینچی با عملکزد بالا که می تواند جایگزین یک کامپیوتر رومیزی شود

  

  

LIFEBOOK S751، یک نوت بوک قابل حمل ۱۴ اینچی با کارایی بالا

  

  

LIFEBOOK P701، یک نوت بوک سبک ۱.۵ کیلو گرمی با یک نمایشگر ۱۲.۱ اینچی

  

  

 LIFEBOOK NH751، یک نوت بوک چند رسانه ای۱۷.۳ اینچی با دیسک درایو بلو-ری با کارت گرافیک قدرتمند

  

  

 LIFEBOOK AH531,A531، نوت بوک های ۱۵.۶ اینچی با تنوع بالا در انتخاب گزینه هایی شامل درایودیسک بلو-ری، کارت های گرافیک Dedicated و امکان تعبیه ۳G/UMTS
 LIFEBOOK LH531، یک ۱۴ اینچی همه کاره
 
 مدل های جدید خانواده های LIFEBOOK و ESPRIMO فوجیتسو از اول مارس ۲۰۱۱ در منطقه اروپا، خاورمیانه و افریقا توزیع می شوند.

  


 

  

۱. form factor به اندازه و شکل مادر برد اطلاق می شود که ابعاد اجزای اصلی سیستم را تعیین می کند

  

  

  

  

فوجیتسو در یک نگاه:

  

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.

  

  

  

 

این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد.

 
  

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.