فوجیتسو در لیست 100 مخترع برتر Thomson Reuters قرار گرفت

فوجیتسو در لیست 100 مخترع برتر Thomson Reuters قرار گرفت
زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکیو- 2 دسامبر 2011

  

فوجستوی که همواره کمپانی ای پیشرو در به کارگیری نوآوری در محصولات خود بوده است به عنوان یکی از مخترعین برتر در لیست ” 100 مخترع برتر دنیا در سال 2011 ” که به ابتکار Thomson Reuters تهیه شده است، جای گرفت. Thomson Reuters که یک کمپانی پیشرو در ارایه اطلاعات هوشمند به شرکت های تجاری می باشد، با آنالیز داده های ثبت اختراع و معیارهای مربوطه به شیوه ای اختصاصی، اسامی شرکت ها و موسساتی که سهمی عمده در اختراعات به ثبت رسیده دنیا در سال 2011 داشته اند را اعلام کرده است.

  

کمپانی فوجیتسو که از لحاظ تمام معیارهای مورد توجه Thomson Reuters، امتیاز بالایی را کسب کرده است همواره توجه ویژه ای به نوآوری در محصولات خود داشته و این موضوع از تعداد بالای اختراعات به ثبت رسیده این شرکت و موفقیت آنها در رسیدن به مرحله سرمایه گذاری آشکار می باشد.

  

علاوه بر این فوجیتسو همواره از حجم عظیم اختراعاتی که در دفاتر فوجیتسو در چهار بازار بزرگ جهانی یعنی چین، ژاپن، ایالات متحده و اروپا انجام شده، حمایت کرده است. دریافت 86000 تقدیرنامه برای ثبت اختراع توسط فوجیتسو، نشان دهنده ارزش دستاوردهای تکنولوژیکی این کمپانی می باشد.

  

فوجیتسو در یک نگاه

  

فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های مبتنی بر ICT در بازارهای جهانی است که در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT محسوب می شود. این کمپانی که در سال 1935 تاسیس شده است، هم اکنون با 172 هزار کارمند در بیش از 70 کشور دنیا خدمات خود را ارایه می دهد. فوجیتسو با به کارگیری مجموعه ای از کارشناسان نخبه IT و پیشرفته ترین فناوری های روز در حوزه محاسبات، ارتباطات و صنایع میکروالکترونیک، موفق شده است تا با ارایه محصولات با کیفیت، ارزش افزوده ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  

محصولات تولیدی فوجیتسو در کارخانه های آلمان و ژاپن عبارت اند از:
 PC، نوت بوک، تبلت و تبلت PC، سرور، Work Station، Storage، Zero Client، Thin client، صفحه نمایش، کی برد، مادر برد، گوشی های هوشمند و …

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.