فوجیتسو برندگان مسابقه طراحی 2011 را اعلام کرد

فوجیتسو برندگان مسابقه طراحی 2011 را اعلام کرد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 با گسترش کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان، توانایی افراد برای برقراری ارتباط از راه شبکه ها و ابزارهایی چون PC ها و گوشی های هوشمند، روز به روز بیشتر می شود. فوجیتسو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارایه دهنده محصولات و خدمات ICT در دنیا، در تلاش است تا فناوری اطلاعت تبدیل به بخشی آشنا از زندگی روزمره مردم شده و همه بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

  

 کمپانی فوجیتسو با هدف غنی تر و جذاب تر نمودن سبک زندگی مردم و نیز دستیابی به افقی از پیشرف فناوری ICT و PC در آینده نزدیک، با همکاری Designboom اقدام به برگزاری یک مسابقه بین المللی طراحی صنعتی نمود و تعدادی از با استعداد ترین مغزهای طراحی را از نقاط مختلف دنیا گرد هم آورد نا در یک رقابت دوستانه ولی بسیار تنگاتنگ به نام “Fujitsu Design Award 2011” شرکت کنند. بیش از ۱۰۰۰ طرح به این مسابقه راه یافتند که در دو شاخه LIFE-DESIGN و LIFEBOOK شرکت داده شدند.

  

در بخش LIFEBOOK، از شرکت کنندگان خواسته شد تا طرح هایی برای نسل جدید LIFEBOOK هایی که تا سال ۲۰۱۳ قرار است عرضه شوند ارایه دهند و در شاخه LIFE-DESIGN، طراح ها می بایست به ارایه سبک جدیدی از زندگی با به کارگیری ICT در زندگی روزمره مردم، می پرداختند.
 جایزه بزرگ این مسابقه به مبلغ ۳۰۰۰۰ یورور، به طرح “The Aid” از شاخه LIFE-DESIGN تعلق گرفت.

  

The Aidعصایی شبیه به عصای افراد مسن است که یک LCD کوچک بر روی آن قرار گرفته است. این LCD هم در جهت یابی به فرد کمک می کند و هم می تواند وضعیت سلامتی فرد را مدیریت کند. علاوه بر اینها می تواند با محیط ارتباط برقرار کرده و صاحبش را از خطرهای احتمالی یا هر اطلاعات با ارزش دیگری باخبر کند.

  

  

فوجیتسو قصد دارد تا با برگزاری چنین مسابقاتی حرکت به سوی طرح های انسان محور را سرعت بخشیده و سبک زندگی جید و مبتکرانه ای را وارد زندگی روز مره مردم نماید.

  

  

  

فوجیتسو در یک نگاه:

  

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.

  

  

  

این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.