راه حل حدید مایکروسافت، ویندوز 9

راه حل حدید مایکروسافت، ویندوز 9
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تنها چند ماه از عرضه ویندوز ۸.۱ می گذرد و مایکروسافت این بار با Threshold می خواهد بر سر زبان ها بیافتد. این آپ دیت جدید ویندوز است که قرار است تمام مشکلات قبلی مایکروسافت با سیستم عاملش را برطرف کند. مطمئنا این نسخه هم افراد زیادی را به سوی خود جلب می کند و هدف از ارائه آن یکپارچه سازی دو سیستم عامل ویندوز و ویندوز فون می باشد.
 سیستم عامل ویندوز ۹ شامل نسخه های مختلف از سیستم عامل هایی می شود که تاکنون از سوی مایکروسافت ارایه شده است . در این سیستم عامل سه نسخه ایکس باکس وان (Xbox One )، ویندوز و ویندوز فون عرضه می شود و قرار است که از این پس آنها در یک سیستم کلی به روز شوند. 

 

  

 به گفته کارشناسان، Threshold با نام ویندوز ۹ عرضه خواهد شد و هدف از آن فراموش کردن شکست ویندوز ۸ مایکروسافت است. به رغم تلاش های این شرکت ویندوز ۸.۱ نتوانسته آماری فراتر از ۲۵ میلیون آپدیت را بدست آورد .
 هنوز از زمان دقیق ارائه این نسخه اطلاعات موثقی در دست نیست ولی گفته ها حاکی از آن است که تا آوریل سال جاری میلادی از ویندوز ۹ رونمایی خواهد شد. با وجود اینکه بسیاری انتظار دارند محصول جدید مایکروسافت با اقبال عمومی روبرو شود ولی برخی از کارشناسان با توجه به فروش بسیار پایین ویندوز ۸ پس از یک سال سهم نسخه جدید را بیشتر از این نمی دانند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.