معرفی پنل صفحه نمایش TN : مشخصات، مزایا و معایب

توسط در مقالات تکنولوژی 18 جولای 2020

پنل صفحه نمایش TN یکی از پر کاربرد ترین پنل ها توسط شرکت های تولید کننده مانیتور بوده که دارای مشخصات، مزایا و معایب مختص به خود است. در این مقاله کاربردی به معرفی پنل مانیتور TN می پردازیم و موارد مهم در خصوص آن را بیان خواهیم کرد. پس از مطالعه این مقاله می توانید بهترین صفحه نمایش دارای پنل TN را بر اساس نیاز و بودجه خود از میان محصولات شرکت بهین تکنولوژی با نام تجاری یونیوو انتخاب کنید.

برای انتخاب بهترین گزینه دارای پنل صفحه نمایش TN باید به موارد مختلفی توجه کنید که مشخصات بسیاری از آنها به نوع و ابعاد پنل مرتبط است. از این رو با دانستن ویژگی های انواع پنل مانیتور می توانید به آسانی گزینه مورد نظر خود را خریداری کنید. برخی از پارامتر های مهم در حوزه مانیتور شامل براق یا مات بودن پنل، نرخ تازه سازی یا Refresh Rate و قابلیت نمایش تصاویر سه بعدی برای کاربران اهمیت فراوانی دارند، اما مهم ترین موضوع که باید به آن توجه کرد، نوع پنل است.

هر کدام از پارامتر های بیان شده دارای ریز مشخصات متعددی هستند و تفاوت در هر کدام از این موارد می تواند روی قیمت و نوع کاربرد مانیتور تاثیر بگذارد. کاربران مختلف از اداری، سازمانی، خانگی، صنعتی، طراح گرافیکی و گیمر داری سطح نیاز متفاوتی هستند و بر اساس نیاز خود نسبت به انتخاب یک محصول اقدام می کنند.

معرفی پنل صفحه نمایش TN : مشخصات، مزایا و معایب

پنل صفحه نمایش TN (مخفف Twisted Nematic)

چند سال است که پنل