لپ تاپ های جدید لنوو تینک پد مجهز به پردازنده های AMD RYZEN 4000

لپ تاپ های جدید لنوو تینک پد مجهز به پردازنده های AMD RYZEN 4000
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

لپ تاپ های جدید لنوو تینک پد به پردازنده های نسل چهارم خانواده RYZEN و RYZEN PRO مجهز خواهند شد و به زودی نیز وارد بازار های جهانی می شوند. کاربران دوست دار محصولات برند Lenovo می توانند در انتظار لپ تاپ های قدرتمند و جدید این کمپانی بمانند تا قدرت پردازشی بسیار بالا و امکانات نوین را تجربه کنند.

لپ تاپ های جدید لنوو تینک پد شامل مدل های متنوعی از خانواده های ThinkPad T، ThinkPad L، ThinkPad X و ThinkPad E می شوند و پردازنده های قدرتمندی از دو سری RYZEN 4000 و RYZEN 4000 PRO در آنها مورد استفاده قرار خواهند گرفت. پردازنده های نسل چهارم رایزن کمپانی AMD که با نام Renoir شناخته می شوند، از معماری ریز پردازنده Zen 2 با فناوری ساخت ۷ نانومتری بهره می برند و به این ترتیب رقابت شدیدی میان اینتل و ای ام دی در این حوزه شکل خواهد گرفت.

لپ تاپ های جدید لنوو تینک پد مجهز به پردازنده های AMD RYZEN 4000

محصولات خانواده لنوو تینک پد از جمله ThinkPad E14 و ThinkPad E15 به پردازنده های RYZEN 4000 و سایر محصولات نیز به پردازنده های قدرتمند RYZEN 4000 PRO مجهز خواهند شد تا کاربران حرفه ای به سطح جدیدی از قدرت پردازشی دست یابند. یکی از مواردی که در محصولات ThinkPad مورد انتقاد قرار می گرفت، حاشیه های بسیار زیاد صفحه نمایش بوده که در نهایت کمپانی لنوو در نسل جدید، نسبت صفحه نمایش به بدنه را به ۸۵ درصد در سری E افزایش داده است.

اسپیکر های حرفه ای از برند Harman مجهز به فناوری دالبی و فناوری ارتباطی شبکه بی سیم WiFi 6 از جمله ویژگی های مهم در لپ تاپ های ThinkPad E به شمار می روند. بهره مندی لپ تاپ های لنوو تینک پد به پردازنده های RYZEN 4000 ای ام دی علاوه بر افزایش قدرت پردازشی، به بهبود وضعیت امنیت و طول عمر باتری منجر می شود.

لپ تاپ های جدید لنوو تینک پد مجهز به پردازنده های AMD RYZEN 4000

لپ تاپ های جدید لنوو از سری تینک پد از ماه ژوئن ۲۰۲۰ در دسترس کاربران حرفه ای قرار خواهند گرفت و قیمت های زیر برای مدل های مختلف آن در نظر گرفته شده است.

مدل قیمت پایه
ThinkPad E14 ۶۳۹ دلار
ThinkPad E15 ۶۳۹ دلار
ThinkPad T14 ۸۴۹ دلار
ThinkPad T14s ۱۰۲۹ دلار
ThinkPad X13 ۸۴۹ دلار
ThinkPad L14 ۶۴۹ دلار
ThinkPad L15 ۶۴۹ دلار

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.