بهین تکنولوژی در نمایشگاه الکامپ 96

بهین تکنولوژی در نمایشگاه الکامپ 96
زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • الکامپ 96 با حضور جمعی از شرکت های بزرگ و کوچک در زمینه تولید و عرضه محصولات و خدمات الکترونیک و کامپیوتر از تاریخ 30 تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شده و تا 2 مرداد ادامه دارد.
   شرکت بهین تکنولوژی امسال نیز توانسته با حضور پر رنگ خود در زمینه ارائه محصولات IT مخاطبان بسیاری را جذب نماید.
   

   الکامپ 96

   
   
   محصولات روموس از جمله انواع پاوربانک ها با طراحی و رنگ بندی و ظرفیت های گوناگون و همچنین شارژر استیشن در بخش جانبی بهین تکنولوژی behinplus به نمایش درآمدند. در این میان اجرای برنامه هایی از قبیل ارائه کارت های تخفیف و همچنین کارت های قرعه کشی برای شرکت در قرعه کشی بهین که هر روزه رأس ساعت 2 و 4 در غرفه بهین پلاس انجام می شود نیز صورت گرفت.  

   الکامپ 96

   
    آل این وان های لنوو از جمله محصول انحصاری M700z و همچنین دستگاه 510 از محصولاتی بودند که در بخش آل این وان های لنوو معرفی شدند.
     

  الکامپ 2017

   
   شرکت بهین تکنولوژی در نمایشگاه امسال بخش گسترده ای از فعالیت های خود را به ارائه محصولات یونیوو، تولید کارخانه صنایع بهین اختصاص داده است. محصولات یونیوو شامل آل این وان، مینی پی سی و استندهایی است که در داخل کشور به تولید می رسند. بهین تکنولوژی در این مسیر گامی بزرگ در راه تولید ملی و شکوفایی محصولات داخل کشور برداشته است. تمامی این محصولات با گارانتی بهین عرضه می شوند.
     

  elecomp

   
   همکاران ما در غرفه بهین تکنولوژی واقع در سالن 38 آلمان غرفه 425 منتظر شما عزیزان می باشند.  


   elecomp 96

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.