بهین تکنولوژی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

بهین تکنولوژی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بهین تکنولوژی با افتخار حضور خود را در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکامپ اعلام می‌کند. این نمایشگاه از ۹ تیر ماه تا ۱۲ تیر ماه برگزار می‌شود و شعار آن “همه با هم برای اقتصاد دیجیتال” است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران،حمید توسلی مدیرعامل شرکت بهین تکنولوژی، با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری نمایشگاه الکامپ در صنعت فاوا و اقتصاد دیجیتال کشور، اعلام کرد: «این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی محصولات جدید، به ویژه انواع مینی کامپیوترهای  صنعتی و اداری بهین تکنولوژی با برند UNIVO است. همچنین، برنامه‌ریزی‌های دقیقی برای تعامل با شرکت‌ها و بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.

او همچنین افزود: «در این نمایشگاه، علاوه بر ارائه دستاوردهای گذشته، به دنبال رونمایی از محصولات جدید و برنامه‌ریزی برای ارتباط موثر با دیگر مجموعه‌ها هستیم. همچنین برای جذب بیشتر بازدیدکنندگان و مجموعه‌های اقتصادی، برنامه‌های جذابی تدوین شده است.

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ فرصتی بی‌نظیر برای بهین تکنولوژی است تا نوآوری‌ها و توانمندی‌های خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به نمایش بگذارد و با دیگر فعالان این صنعت تعامل سازنده‌ای داشته باشد. غرفه بهین تکنولوژی در سالن ۳۸ ، غرفه ۸۳۲ واقع شده است. از تمامی علاقه‌مندان و فعالان صنعت آی تی دعوت می‌کنیم تا از غرفه ما بازدید کنند و با جدیدترین محصولات و دستاوردهای ما آشنا شوند.

عمق ساخت قطعات آل این وان، مینی پی سی و تین کلاینت

علاوه بر تولید مانیتورهای با کیفیت، بهین تکنولوژی در کارخانه خود به ساخت قطعات آل این وان (All-in-One)، مینی پی سی (Mini PC) و تین کلاینت (Thin Client) نیز پرداخته است. این محصولات با بهره‌گیری از دانش فنی بومی و تکنولوژی‌های پیشرفته، بر اساس نیازهای خاص بازار ایران طراحی و تولید می‌شوند. بومی‌سازی این محصولات علاوه بر کاهش وابستگی به واردات، موجب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور خواهد شد.

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ فرصتی بی‌نظیر برای بهین تکنولوژی است تا نوآوری‌ها و توانمندی‌های خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به نمایش بگذارد و با دیگر فعالان این صنعت تعامل سازنده‌ای داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.