DELL و EMC به دنبال گسترش فناوری ابری

DELL و EMC به دنبال گسترش فناوری ابری
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

پس از عقد قرارداد ۶۷ میلیارد دلاری میان شرکت های DELL و EMC، این دو غول فناوری قرار است در زمینه گسترش فناوری های نوین خدمات ابری با یکدیگر همکاری نمایند.

  

 قرارداد-همکاری-بین-Dell-و-EMC

 
 ادغام اخیر شرکت DELL و EMC، پرسش های فراوانی در زمینه اینکه این دو شرکت قرار است در چه زمینه هایی با یکدیگر همکاری نمایند را به وجود آورده است. یکی از مهمترین سوالات اینست که آیا شرکت جدید DELL-EMC قرار است بیشتر بر پایه کسب و کار سرورهای دل فعالیت کند و یا در زمینه سیستم های ابری و داده های بزرگ EMC به فعالیت خود ادامه دهد.
 در پاسخ باید عنوان داشت که بر اساس قرارداد منعقد شده، DELL-EMC قرار است در هر دو زمینه فعالیت گسترده ای داشته باشد و هدف مسئولان این دو شرکت تبدیل شدن به سازمان شماره یک فناوری اطلاعات در سطح جهان است.
 در همین ارتباط پیتر کاتز، مدیر ارشد سیستم عامل ابری و ترکیبی شرکت نوین DELL-EMC، در مورد تحولات جدید این شرکت تازه تاسیس می گوید: “یکی از اهدف اصلی ما در این سازمان، ارائه یک سیستم عامل ابری و ترکیبی جدید است؛ سیستم عاملی که دیدگاه شما را درباره خرید و تجربه های جدید در زمینه فناوری اطلاعات به طور کامل تغییر می دهد.”

   

 رایانش ابری

 
 وی در ادامه افزود: “مشتریان امروزی به دنبال کسب دستاوردهای نوین در حوزه کسب و کار تجاری و به دست آوردن عملیات های کلیدی هستند. آنها می خواهند با صرف کمترین زمان، بیشترین سود را از تمرکز بر روی مشتریان خود بدست آورند. این تمرکز می تواند در ارتباط با دگرگونی های دیجیتالی نوین و برنامه های مبتنی بر داده بیان شود.”
 اگر مشتریان بخواهند ساختار ابری خود را بسازند، شرکت DELL-EMC می تواند به طور کامل قطعات لازمه را ارائه نماید. اما اگر تمایل داشته باشند که سازمان دیگری این سیستم را برای آنها پیاده سازی کند، مهندسان DELL-EMC آن را به اجرا در می آورند و سیستم ابری ترکیبی را پیاده سازی می کنند.
 تمرکز واقعی سیستم ابری و ترکیبی DELL-EMC برای کاربران نهایی (End User) طراحی شده است. با کمک این سیستم نوین ابری، مدیریت پایگاه های داده، صاحبان نرم افزار، و صاحبان کسب و کار قادر به مدیریت برنامه های کاربردی خود هستند. همچنین آنها قادر خواهند بود تا چرخه زندگی خود را به خوبی هدایت کنند و مقدار قابل توجهی از وظایف را به طور خودکار به انجام برسانند.
 اضافه‌کردن EMC به زیرمجموعه شرکت دل، مطمئنا می‌تواند مزیت بزرگی برای این شرکت به حساب آید. تقویت بخش محاسبات و پردازش اطلاعات در سرویس‌هایی مانند مدیریت ابری، مجازی کردن، مدیریت داده ها، پشتیبان‌گیری و بازگردانی اطلاعات بخشی از قرارداد ۶۷ میلیارد دلاری است که در ماه های گذشته بین این دو شرکت به ثبت رسیده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.