Dell در صدد راه اندازی سیستم های محاسباتی جدید

Dell در صدد راه اندازی سیستم های محاسباتی جدید
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

راه اندازی سیستم محاسباتی جدید توسط شرکت دل

 شرکت دل (Dell) اعلام کرد که به پیشرفت های جدیدی در سیستم های محاسباتی با کارایی بالا (HPC) برای شرکت ها و برنامه های پژوهشی- علمی دست یافته است.
   

راه اندازی سیستم های محاسباتی جدید

 
 جیم گاندیر، مدیر کل سیستم های مهندسی و خدمات ابری Dell اعلام داشت: “دل قابلیت های ویژه ای برای حمایت از شرکت ها و در تمامی ابعاد سیستم های محاسباتی راه اندازی کرده است. این موضوع باعث افزایش رقابت بین شرکت ها در دنیای دیجیتالی می شود.”
 سیستم های HPC برای صنایع متعدد و بر اساس سال ها تجربه آنها در زمینه تأمین انرژی، و همچنین پیشرفته ترین مؤسسات دانشگاهی و تحقیقاتی در جهان طراحی شده است. با استفاده از سیستم های HPC دل، مشتریان می توانند راهکارهای های محاسباتی را با سرعت بیشتری گسترش داده و با کمترین هزینه به پیشرفت های خوبی در حوزه کسب و کار دست یابند.
  

 راه اندازی سیستم های محاسباتی جدید

 
 مهندسان و کارشناسان دل سیستم های جدیدی را برای علوم خاص طراحی و تنظیم می کنند. به عنوان مثال سیستم HPC این شرکت برای علوم زندگی، جهت پاسخگویی به نیازهای علوم زیستی طراحی شده است. این سیستم مراکز بیوانفورماتیک و ژنتیک را قادر می سازد تا نتایج و شناسایی درمان در مدت زمان بالینی مربوطه را ارائه کند، در حالی که حفاظت از اطلاعات محرمانه را نیز برعهده دارد.
 در مثالی دیگر از HPC می توان به زمینه تولید و ساخت اشاره کرد. این سیستم مشتریان و مهندسان تولید را قادر می سازد تا به شبیه سازی طراحی های پیچیده از جمله تجزیه و تحلیل ساختاری و دینامیک سیالات محاسباتی بپردازند.
 مقامات دل تلاش می کنند تا مدل های ترکیبی از فرضیات و منابع خدمات ابری را نیز برای مشتریان خود به اشتراک بگذارند. آنها ادعا می کنند با کمک سیستم های محاسباتی جدید می توان از مؤثرترین روش های موجود برای سیستم های ابری بهره مند شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.