ویندوزفون جدید دل در کلاس یک لپ تاپ ظاهر می شود

ویندوزفون جدید دل در کلاس یک لپ تاپ ظاهر می شود
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت دل قصد دارد با به کارگیری پردازنده های اینتل، گوشی هوشمند ویندوزفونی را تولید کند که در کلاس یک لپ تاپ ظاهر می شود.
 این شرکت آمریکایی قصد دارد با به کارگیری پردازنده x86 بیتی شرکت اینتل که از پلتفرم یونیورسال ویندوز پشتیبانی می کند، گوشی هوشمندی را طراحی کند که برای کاربران تجربه‌ای مانند یک ویندوز در دسکتاپ را به همراه دارد.
 

  

  

  

 
 در چند روز گذشته، تصاویری مبنی بر تولید یک گوشی جدید با سیستم عامل ویندوزفون منتشر شده است که در ابتدا کاربران فضای مجازی تصور می کردند این تصاویر مربوط به گوشی جدید شرکت مایکروسافت به نام سرفیس فون است. اما در حقیقت تصاویر نشان می دهند که شرکت دل قرار است چنین گوشی جذابی را تولید و روانه بازار کند.
 دل قرار است از ویژگی کانتینیوم همراه با یک پردازنده قدرتمند بر روی این گوشی استفاده کند. این ویژگی درون ویندوز ۱۰ قرار دارد و با کمک آن می توانید گوشی ویندوزی خود را به یک رایانه تبدیل کنید و برنامه های یونیورسال را بر روی آن به اجرا درآورید. در حقیقت با تولید این گوشی، شما تقریبا یک لپ تاپ کوچک را در دست دارید و تجربه بی نظیری از حضور یک دسکتاپ واقعی را به همراه خواهید داشت.
  

گوشی هوشمند ویندوزفنی دل

 بسیاری از کارشناسان بر این باورند که استفاده از پردازنده x86 اینتل در بدنه نازک یک گوشی جای نمی‌گیرد، به ویژه اگر به فن نیز نیاز داشته باشد. اما تا زمان ارائه این گوشی باید منتظر بمانیم که شرکت دل چگونه این پردازنده را در این دستگاه هوشمند و جذاب به کار گرفته است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.