محصولات سازمانی بهین تکنولوژی

مینی پی سی یونیوو

کامپیوتر رومیزی و کوچک

هر آن چیزی که در مورد مینی کامپیوتر باید بدانید

مینی پی سی همان کامپیوتر با ظرفیت بالاست که به اندازه کافی کوچک بوده و در یک کشو جا می شوند.عملکرد پردازنده های اینتل و ذخیره سازی داخلی اجازه می دهد مینی کامپیوتر های شخصی ضمن حفظ مشخصات پایین در خانه یا محل کار ، کارهای پیچیده ای انجام دهند. امروزه شرکت ها و سازمان های دولتی برای افزایش بهره وری و راندمان کاری خود از این کامپیوتر قابل حمل استفاده می کنند. مینی پی سی ها کامپیوتر های کوچکی با حجم کم و وزن پایین هستند.

مینی کامپیوتر UR one 3160

مینی کامپیوتر های یونیوو در رده های مختلف به بازار عرضه شده است.مینی پی سی بهین تکنولوژی به صورت یک باکس است که برخی از آنها فقط دارای پردازنده است و به این امکان را به کاربر می دهد با توجه به نیاز خود به آن رم و هارد اضافه کرده "Bare bone j3160" مینی پی سی فن لس J3160 برای استفاده در کیوسک ها بسیار مناسب است.

مینی پی سی UR one 4105

با مینی پی سی یونیوو J4105  با پردازنده چهار هسته ای جمینی لیک و طراحی داخلی قابل اطمینان براحتی می توان کارهای روزمره محاسباتی را انجام داد و بهترین انتخاب برای محیط های اداری است .

مینی کامپیوتر UR one plus

مینی پی سی یونیوو ur one plus با پشتیبانی از پردازنده های دسکتاپ تا 65 وات و پذیرش دو درایو 1xm2 و XMSATA و طراحی داخلی بسیار منحصر به فرد، یکی از محصولات میان رده شرکت بهین تکنولوژی است که به کاربر امکان استفاده در" کار و تجارت "، استفاده در جلسات آموزشی ، سمینارها یا سخنرانی های هیئت مدیره را می دهد وبرای تفریحات خانگی نیز کاربرد دارد.

مینی پی سی UR one K3

مینی کامپیوتر فن لس  UR1  K3  با کاربرد اداری صنعتی مناسب ترین انتخاب برای تجارت است و برای استفاده طولانی مدت در محیط های صنعتی و پر گرد و غبار سازگار هستند و به دلیل عدم وجود فن ، درصد خرابی این دستگاهها در مقایسه با مینی پی سی فن دار کمتر است. طراحی این مدل به گونه ای است که برای حفظ دمای دستگاه نیازی به فن ندارند و حرارت دستگاه بوسیه هیت سینک کنترل می شود و برق کمتری نیز مصرف می شود.

راهنمای خرید مینی کامپیوتر

محصولات سازمانی بهین تکنولوژی :

آل این وان

مانیتور

زیروکلاینت

    سبد خرید