لپ تاپ دل سری Alienware رونمایی شد و تا اواخر ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد

لپ تاپ دل سری Alienware رونمایی شد و تا اواخر ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شركت دل به تازگي از لپ تاپ هاي ۱۳، ۱۵ و ۱۷ اينچي خود با نام Alienware رونمایی کرده است. اين دسته لپ تاپ هاي دل علاوه بر چشم نواز بودن در نوع طراحي، داراي كيفيت پخش بسيار مناسبي هستند. 

 لپ تاپ دل Alienware

    

مشخصات لپ تاپ دل Alienware

 
 لپ تاپ هاي Alienware به گونه اي طراحي شده اند كه علاوه بر نازكي صفحه نمايش، داراي استقامت خوبي از لحاظ بدنه مي باشند. همچنين پشتیبانی از آخرین کارت های حافظه سري NVIDIA در آنها باعث شده است تا علاقه مندان به بازی کامپیوتری نيز مجذوب سري های جديد لپ تاپ دل شوند.
 مدل ۱۷ اينچي لپ تاپAlienware  از كارت حافظه NVIDIA GTX 1080 بهره مي برد، اين در حاليست كه در ساخت مدل هاي ۱۳ و ۱۵ اينچي، از كارت هاي حافظه GTX 1070 و GTX 1060 استفاده شده است. هر سه مدل ذكر شده به خوبي از گجت هاي هوشمند آکیولوس ریفت (Oculus Rift) و هدست هاي HTC Vive نیز پشتيباني مي كنند.

 
   

قیمت لپ تاپ دل Alienware

 لولاهاي به كار رفته در مدل هاي ۱۵ و ۱۷ اينچي  Alienware به گونه اي طراحي شده است كه صفحه نمايش را به سمت جلو هل مي دهد و امكان استفاده از قطعات خنک کننده در پشت اين لپ تاپ ها را برای کاربر مهیا می سازد. شاسی بدنه لپ تاپ دل سری Alienware با آلياژ آلومینیوم و منیزیم ساخته شده كه استحکام ويژه اي را براي اين محصول فراهم كرده است.
 به كارگيري نسل ششم از پردازنده هاي اینتل در اين دستگاه، ديگر ويژگي برجسته اين محصول است. همچنين صفحه نمايش، با كيفيت آي پي اس ۱۰۸۰ ساخته شده است.
 قیمت لپ تاپ دل سری Alienware  هنوز مشخص نشده است و به گفته مقامات دل قرار است نسخه هاي اوليه اين سري در اواخر ماه سپتامبر روانه بازار شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.