لنوو پیشتاز در ارائه راهکارهای سازمانی

لنوو پیشتاز در ارائه راهکارهای سازمانی
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

لنوو مدعی است که جایگاه این شرکت نسبت به سایر رقبا در بازار فناوری اطلاعات، تولید محصولات جدید و ارائه راهکارهای سازمانی در صدر قرار دارد.
 در کنفرانس اخیر این شرکت آمریکایی- چینی که در سن آنتونیو برگزار گردید، چون لی، مدیر اجرایی لنوو در ایالات متحده آمریکا اعلام داشت: “راهی که ما در بازار فناوری اطلاعات در پیش گرفته ایم، دارای یک نقطه عطف است. همه چیز در طول زمان به صورت پویا در حال تغییر است و ما سعی کرده ایم تا خود را با این تغییرات سازگار کنیم. به عنوان مثال رایانه های شخصی به عنوان یک دستگاه واحد آغاز به کار کردند اما در حال حاضر شما انواع مختلفی از دستگاه های چند حالته را در بازار مشاهده می کنید.”

   

محصولات لنوو

 
 وی در ادامه افزود: “لنوو همواره در تلاش است تا خود را با رویه رو به جلوی بازار وفق دهد و محصولاتی را تولید نماید که نیاز بازار و مشتریان است.”
 مقامات لنوو قصد دارند ۴۵ میلیارد دلار در حوزه فروش محصولات خود سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری به چهار گروه تقسیم می شود که عبارتند از رایانه های شخصی و دستگاه های هوشمند، به کارگیری فناوری های پویا، مراکز داده و ایجاد گروه های نوآورانه.
 لنوو در طول چند سال گذشته، برای تقویت هر یک بخش های مذکور با شرکت های بزرگی ادغام شده است. از جمله آنها می توان به همکاری با شرکت NEC در تولید رایانه های شخصی، ارائه راهکارهای امنیتی ابری با شرکت Stoneware، تولید سرور با شرکت آی بی ام و در بخش گوشی به شرکت موتورولا اشاره کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.