لنوو از گوشی موبایل خم شدنی رونمایی کرد

لنوو از گوشی موبایل خم شدنی رونمایی کرد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

گوشی لنوو قابل انعطاف رونمايي شد. تلفن هاي خم شدني را فراموش كنيد.گوشی اسمارت جديد لنوو از صفحه خم شدني و بدنه بخش پذير استفاده كرده است تا از بندساعت به يك هندست تغيير پيدا كند. اين شركت  آخرين گوشی هوشمند خود در كنفرانس Tech World در سانفرانسيسكو از برخي از تكنولوژي هاي تجربي از جملهگوشی اسمارت و تبلت هاي تاشدني رونمايي كرد. اين اسمارت فون به طور رسمي CPlus  ناميده شده است. 

 گوشی اسمارت لنوو خم شو

 
 ما بالاخره مي توانيم در تمام روز تلفن همراه خود را دور مچمان بياندازيم و در تمام روز آن رادردست داشته باشيم.
 گوشی هوشمند با صفحه نمايش خميده و سخت افزار داخلي مي تواند با پيچيدن به مچ دست به دستگاه پوشيدني تبديل شود. در اين حال تبلت خم پذير تا نيمه خم مي شود و حمل و استفاده از آن را آسان تر مي كند.
 هندست خم شدني CPlus در دو سايز بزرگ و كوچك ارائه مي شود. اين دستگاه صفحه نمايش ۴.۲۶ اينچي و قابل انعطاف دارد و از سيستم عامل اندرويد و با ۱۲ رنگ مختلف ارائه مي شود. سايت تحليلي CNET نسخه سايز بزرگ آن را تحليل كرده است.
  

 تلفن همراه لنوو

 
 اين اولين بار نيست كه دستگاهي با چنين صفحه نمايش خم شدني و شاسي توليد شده است. سامسونگ، ال جي و نوكيا نيز با دستگاههاي خم شدني كار كرده اند كه هنوز به بازار نيامده اند.
 استفاده از جزييات غيرقابل خم شدن مانند باتري در آيتم هاي خم شدني يك چالش محسوب مي شود ولي به نظر مي رسد كه شركت لنوو شانس موفقيت بيش از ديگران دارد.
  
  

گوشی لنوو تلفن همراه خم شو

 
 اين گوشی اسمارت هنوز در مرحله توليد است و زماني براي ارائه عمومي آن اعلام نشده است.
 البته گزارش شده است كه سامسونگ دوگوشی هوشمند انعطاف پذير در سال آينده ارائه خواهد كرد.
 سامسونگ با كد اسمي پروژه Valley مي تواند در ماه فوريه يك يا هر دو دستگاه را در كنگره جهاني موبايل در بارسلونا معرفي كند.
 اين زمان بندي ممكن است جلوتر از ايفون هاي جديدي باشد كه از صفحات OLED استفاده مي كنند و در ۲۰۱۷ ارائه خواهند شد.
 درحالي كه شركت كره اي Suwon ويدئوهايي از تلفن هاي خم شدني پخش كرده است چنين دستگاهي تاكنون به صورت تجاري ساخته نشده است. شركت چيني Moxi كه در Chongqing واقع شده است تلفن همراه خم شدني را با صفحه نمايش هاي سياه و سفيد ارائه داده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.