شگفت انگیزترین دسکتاپ هوشمند DELL در راه است!

شگفت انگیزترین دسکتاپ هوشمند DELL در راه است!
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت دل اخیرا خبر از تولید دسکتاپ جدید و هوشمندی می دهد که قرار است با طراحی هوشمندانه و ظریف خود، بسیاری از کاربران ویندوزی را تحت تاثیر قرار دهد. 

  

  

 
 اخیرا ویدیویی از کنفرانس Adobe’s Max منتشر شده است که نشان می دهد دسکتاپ هوشمند جدید شرکت دل، مانند یک استودیو حرفه ای عمل می کند. این دسکتاپ قرار است با فناوری های پیشرفته ای که در آن به کار گرفته شده، برای ویرایش تصاویر، فیلم و انجام امور چندرسانه ای تولید شود. گفته می شود این دستگاه از دو صفحه کاملا هوشمند بهره مند شده است. شرکت دل در این ویدئو مدعی شده است: “افکار ما به طور طبیعی به کاغذ انتقال پیدا می کنند. اما همچنان بین آن چیزی که بصورت طبیعی در ذهن ما پدیدار می شود و آنچه که به صورت دیجیتالی شکل می گیرد، فاصله ای وجود دارد. ما قصد داریم با فناوری جدید به کار رفته در دسکتاپ جدید خود، این رویه را تغییر دهیم.”
 مقامات دل در توصیف این دسکتاپ هوشمند بیان می کنند که این فناوری به عنوان یک “محیط کار از مفهوم آینده” در نظر گرفته شده و قرار است در ماه ژانویه ۲۰۱۷ از آن رونمایی شود. اما هنوز اطلاعات بیشتری از مشخصات و نحوه قیمت گذاری این سیستم به بیرون درز پیدا نکرده است.
 در هفته گذشته، شرکت مایکروسافت از دستگاهی با نام سرفیس استودیو رونمایی کرد که با هدف کارکرد برای کاربران گرافیکی طراحی شده و عضو جدیدی از خانواده‌‌ سرفیس به حساب می آید. اما به نظر می رسد دل با دستگاه جدید خود قصد دارد اتاق‌ کار کاربران ویندوزی که در زمینه طراحی مشغول به فعالیت هستند را تسخیر کند.
  

دسکتاپ هوشمند دل

 
 
 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات جدید شرکت دل، با بهین تکنولوژی همراه باشید.
  

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.