زیرو کلاینت بهترین ابزار برای استفاده بهینه از امکانات یک رایانه

زیرو کلاینت بهترین ابزار برای استفاده بهینه از امکانات یک رایانه
زمان مطالعه: 2 دقیقه
زیرو کلاینت یکی از جدیدترین کالاهای رایانه ای عرضه شده در بازارهای بین المللی است که جایگزین بسیار مناسب رایانه در محیط های دارای تجهیزات شبکه و بدون شبکه می باشد و می تواند شما را تا هفتاد درصد در صرفه جویی هنگام خرید و برخی ملاحظات حائز اهمیت در کاربری و استفاده بهینه از رایانه ها و شبکه های رایانه ای یاری کند.

  

 زیرو کلاینت
  

  

این دستگاه مبتنی بر تکنولوژی (Ultra-Thin Multi Access)  UTMA و WOIP(Windows over IP) توانایی استفاده از همه امکانـات  موجود در رایـانه را که در بالا به آنها  اشـاره کردیم  به شما می دهـد. در این تکنـولوژی با  اتصال مدل های مختلفAccess Terminal    به یک رایانه شخصی یا سرور ، امکان استفاده چند کاربر به صورت همزمان و کاربری های متفاوت، از قدرت، ظرفیت و امکانات یک PC یا سرور  فراهم می شود بدون اینکه خللی در سرعت و تداخلی در عملکرد هر کدام از کاربران به وجود آید . این تکنـولوژی به گونه ای طراحی شده که قابلیت اتصال به سیستم عامل های موجود و متداول دنیا یعنی:

  

   Windows multi point server 2012
  Userful Multiplatform Solution
 را دارا بـوده و با همه نـرم افزارهایی که تحت سیسـتم عامل های فوق طراحی شده باشـند سازگاری دارد. کاربران گرامی وب سایت بهین تکنولوژی می توانید برای آشنایی بیشتر با این محصول از صفحه مربوط به زیرو کلاینت چیست بازدید نمایید.

     

زیرو کلاینت چیست

 
 
  

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.