رونمایی از دسکتاپ جدید لنوو با نام IdeaCentre Y710 Cube

رونمایی از دسکتاپ جدید لنوو با نام IdeaCentre Y710 Cube
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت لنوو همواره در تولید لپ تاپ با گرافیک قدرتمند و دسکتاپ موفق بوده است. اخیرا این شرکت از محصول جدید خود با نام Y710 Cube رونمایی کرده است. 

 دسکتاپ لنوو

 
 
 شرکت لنوو همواره در سالیان اخیر با تولید لپ تاپ سری Thinkpad و یوگا در بازار قدرت نمایی کرده است. مقامات این شرکت قصد دارند با تولید دسکتاپ جدید مخصوص بازی کامپیوتری خود نیز از سایر رقبا پیشی بگیرند. آخرین دسکتاپ بازی رومیزی جدید لنوو Y710 Cube نام دارد و قرار است به زودی روانه بازار شود.  

 دسکتاپ جدید لنوو

 
 
 دسکتاپ جدید رومیزی لنوو که آخرین مدل از محصولات IdeaCentre به حساب می آید، به شکل زیبایی طراحی شده است. دستکتاپ لنوو مدل  Y710 Cube به صورت مکعبی طراحی گردیده و دارای اندازه کوچکی نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار است، به گونه ای که به راحتی می توانید آن را حمل نمایید.
 این دسکتاپ قابلیت استفاده از آخرین واحدهای پردازش گرافیکی قدرتمند (GPU)، مانند کارت های گرافیک سری ۱۰۰۰ شرکت انویدیا را دارا می باشد.
  

 دسکتاپ لنوو - IdeaCentre y710

 
 
 یکی دیگر از قابلیت های ویژه این دسکتاپ جدید، ادغام آن با دستگاه های  Xbox‌است. همگام سازی بین دسکتاپ و Xbox  دو دستگاه به صورت وایرلس انجام می گیرد و به راحتی امکان انجام بازی گرافیکی را برای شما میسر می سازد.  

 IdeaCentre y710 لنوو
  

 Y710 Cube به زودی در ایالات متحده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. قیمت پایه پیشنهادی این دستگاه چیزی در حدود ۱۳۰۰ دلار عنوان شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.