روموس در نمایشگاه CES ۲۰۱۶ با ارائه راه کارهای شارژی حضور دارد

روموس در نمایشگاه CES ۲۰۱۶ با ارائه راه کارهای شارژی حضور دارد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

روموس اینبار در از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ ماه می میلادی (May) در نمایشگاه CES Asia در شانگ های به عنوان یکی از بهترین برند های تامین راه کارهای شارژی و شارژ همراه از قبیل پاور بانک تخصصی، شارژرهای فندکی خودرو، آداپتور و سایر محصولات شارژ فردی یا تجاری، حضور دارد. روموس در مساحت ۷۲ متر مربع تجربه یک ایستگاه شارژی فوق العاده را به ارمغان می آورد. 

 Romoss در نمایشگاه CES Asia 2016
 
 روموس و راه کار های شارژر همراه

  

 Asia CES به عنوان رویداد برتر برای صنعت تکنولوژی برای مصرف کننده عمل می کند، تا وسعت و عمق واقعی نوآوری بازار آسیا را به نمایش بگذارد. این نمایشگاه در شانگهای به پهناوری ۳۲۰۰۰ متر مربع فضا به یک بنیان عالی برای رشد کسب و کار در چین تبدیل شده است.
 به عنوان برترین فروشنده پاور بانک در چین،  Romoss به منظور ارائه اخرین فناوری و راهکارهای شارژر همراه در این نمایشگاه حضور به هم می آورد.
 حرفه ای ترین محصولات شارژی که در این رویداد معرفی خواهند شد عبارتند از:
 محصولات شارژ پرسرعت( QC 3.0) ، محصولات وایرلس و محصولات با خروجی Type C (PD) . همچنین محصولات پرفروش و محبوبی همچون سری های solo، sailing، polymos، محصولات جدید همچون ایستگاه شارژ موبایل، آداپتور، شارژر فندکی خودرو، کابل، هندزفری( Senyeek)، case باطری (Encase)؛ که از موارد برجسته و قابل توجه این رخ داد خواهند بود.

  

  

 پاور بانک و شارژر همراه

 
 به گفته Tommy Xie، مدیر محصولات Romoss، شارژ بی سیم و شارژر همراه از روندهای در حال توسعه در دنیا هستند که در آینده نزدیک از لوازم و وسایل حیاتی خواهند بود. همچنین Xie  می گوید : “ما متعهد هستیم تا بروزترین و مدرن ترین تکنولوژی های شارژی را به منظور نهایت رضایت و آسودگی خاطر مشتری ایجاد کنیم.”

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.