دل پیشگام در تولید محتوای واقعیت مجازی

دل پیشگام در تولید محتوای واقعیت مجازی
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت دل (Dell) با ارائه محصولات جدید خود، در حال برنامه ریزی برای مشتریانی است که می خواهند به تولید محتوای واقعیت مجازی (VR) در فضای ابری بپردازند. 

 دل و رایانش ابری

 
 شرکت دل قصد دارد تا به مشتریان خود ثابت کند که آنها برای ایجاد محتوای واقعیت مجازی (VR)، به یک GPU سطح بالا در رایانه نیاز ندارند. این شرکت می خواهد با ارائه محصولات محاسباتی جدید خود به ایجاد محتوای واقعیت مجازی در فضای ابری (Cloud Systems) بپردازد. هدف از این کار، اضافه کردن تحرک و امنیت بیشتر به ایجاد محتوا در واقعیت مجازی عنوان شده است.
 مقامات شرکت دل عنوان می کنند همواره مشتریانی وجود دارند که از راه دور به اجرای برنامه های کاربردی ذخیره شده در سرور مشغول می باشند. آنها ادعا می کنند محصولات جدید شرکت دل، به راحتی چنین مشتریانی را پشتیبانی کرده و با کمترین هزینه آنها را در این امر یاری می رساند.
  

 لپ تاپ دل E7270 Latitude

 
 در همین ارتباط جف مک نات، مدیر اجرایی محاسبات مشتریان فضای ابری شرکت دل، عنوان می کند: “واقعیت مجازی بازار جالبی را به خود اختصاص داده است و شرکت دل با ارائه محصولات جدید خود قصد دارد تا وارد این بازار نوین شود. در حال حاضر برخی از محصولات شرکت ما، وارد این بازار شده اند. به عنوان مثال لپ تاپ دل E7270 Latitude یکی از همین محصولات است که دارای یک تراشه اینتل Skylake و یک GPU یکپارچه است و مسئولیت رسیدگی به گرافیک های سمت سرویس گیرنده را بر عهده دارد.”
 همانطور که داده های بیشتری به سمت فضای ابری حرکت می کنند، سرورها نیز با دریافت پردازش داده های بیشتری روبرو می شوند. بسیاری از مشتریان با تولید برنامه های کاربردی مهندسی و انیمیشن مشغول به کار می باشند و شرکت دل قصد دارد تا با ارائه محصولات جدید خود، آنها را در این امر یاری کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.