حضور مقتدرانه Dell در نمایشگاه Gitex 2016

حضور مقتدرانه Dell در نمایشگاه Gitex 2016
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

نمایشگاه بین المللی Gitex 2016 که به تازگی کار خود را با ۱۴۴ کشور مختلف جهان در شهر دبی امارات آغاز کرده است، میزبان شرکت های بزرگی از سرتاسر دنیا است که هر ساله در آن حضور می یابند. جیتکس به عنوان بزرگترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در آسیای غربی شناخته می شود. 

 حضور دل در نمایشگاه جیتکس

 
 
 شرکت DELL نیز همواره توانسته است به عنوان یکی از برترین و بزرگترین تولیدکنندگان لپ تاپ و رایانه های شخصی در دنیا، در این نمایشگاه حضور یابد. امسال شرکت دل تحت نام تجاری Alienware  در نمایشگاه جیتکس شرکت کرده و آخرین محصولات خود از جمله محصولات مخصوص بازی (gaming) را معرفی کرده است.
   

برند دل در نمایشگاه Gitex
  

 مدیر CSB شرکت دل در بخش خاورمیانه در مورد مشارکت کمپانی خود با جیتکس می گوید: “هدف اصلی ما در این نمایشگاه، ارائه آخرین فناوری های به روز برای مصرف کنندگان است که آنها را قادر می سازد تا به تجربه شگفت انگیزی از محصولات دل بدون افت در عملکرد دست یابند.”
 وی در ادامه عنوان داشت مصرف کنندگان در خاورمیانه، از آخرین پیشرفت های تکنولوژی استقبال خوبی می کنند و همین موضوع باعث شده تا شرکت دل به بازار خوبی در زمینه تولید رایانه های شخصی، لپ تاپ  و محصولات gaming در این منطقه دست یابد. لپ تاپ دل مدل XPS 13 و سری های جدید لپ تاپ هایInspiron   همراه با آخرین نسل پردازنده های اینتل و عمر طولانی باتری، از جمله محصولات معرفی شده در این نمایشگاه هستند. به روز رسانی دستگاه های رومیزی Alienware همراه با جدیدترین کارت های گرافیک انویدیا نیز مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است.
  

 حضور دل در نمایشگاه Gitex 2016

 
 نمایشگاه جیتکس به عنوان یک رویداد مهم در منطقه، کلید استراتژی فروش شرکت های بزرگ همچون دل به حساب می آید و فرصت بسیار خوبی برای ارائه فناوری های جدید است.
 برای اطلاع از آخرین فناوری های نوین در نمایشگاه Gitex 2016 با ما همراه باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.