تولید نسل جدیدی از لپ تاپ های هیبریدی توسط لنوو

تولید نسل جدیدی از لپ تاپ های هیبریدی توسط لنوو
زمان مطالعه: 3 دقیقه

شرکت لنوو در حال طراحی نوت بوک هیبریدی و جدیدی است که به نظر می رسد با توجه به جزئیات سخت افزاری به کار گرفته شده در آن، نسل جدیدی از لپ تاپ های هیبریدی در حال ظهور باشند.
 در چند سال اخیر طراحی های نوآورانه و جدیدی در لپ تاپ های هیبریدی رقم خورده است. تمرکز بر روی تولید صفحه نمایش های لمسی با کیفیت و قلم های دیجیتالی، موضوعی مهمی است که باعث رقابت میان شرکت های تولید کننده لپ تاپ های چند منظوره شده است. بر همین اساس شرکت لنوو به خوبی توانسته است از عهده این چالش بر آید و در تولید لپ تاپ های هیبریدی از سایر رقبا پیشی بگیرد.
 در دو سال گذشته لنوو توانست با تولید لپ تاپ های هیبریدی Yoga Book چشمان زیادی را به خود خیره کند. در حال حاضر مقامات این شرکت اعلام داشتند در حال طراحی لپ تاپ هیبریدی جدیدی هستند که با استفاده از ویژگی و فناوری های نوآورانه در آن، دنیای اینگونه لپ تاپ ها را تغییر خواهند داد.
 


 نسل جدید لپ تاپ های هیبریدی لنوو

  

 
 لپ تاپ هیبریدی جدید لنوو Blade نام دارد و دارای مزیت های فراوان و خلاقانه ای در طراحی است و طراحان این لپ تاپ توانستند جوایزی متعددی را نیز به خود اختصاص دهند. Blade در اصل یک تبلت با طراحی ویژه در پایه نگهدارنده خود است که به یک صفحه کلید حرفه ای با قابلیت جدا شدن مجهز شده است. آهنرباهای به کار گرفته شده در این صفحه کلید به گونه ای عمل می کنند که در هنگام جدا شدن از دستگاه، میدان مغناطیسی حاصل از آن ارتباط بسیار خوبی را با صفحه نمایش لپ تاپ برقرار می کنند.
 یکی از ویژگی های منحصر به فرد این لپ تاپ هیبریدی، اجزای به کار گرفته شده در صفحه کلید آنست که قابلیت اجرای ویندوز 10 را به خوبی دارا می باشند و با استفاده از نرم افزار Intel's Miracast streaming، دسکتاپ لپ تاپ را به یک صفحه نمایش جداگانه تبدیل می کند. در حقیقت برنامه Miracast باعث می شود تا ارتباط بسیار خوبی بین صفحه نمایش و کیبورد وایرلس ایجاد گردد.
 پایه های لپ تاپ Blade به گونه ای طراحی شده است که کاربران قادر هستند آن را در وضعیت های مختلف قرار داده و زاویه دید دستگاه را به صورت دلخواه تنظیم نمایند.
  

 تولید نسل جدید لپ تاپ های هیبریدی

 
 یکی دیگر از ویژگی های جالب این لپ تاپ، طراحی سخت افزاری داخلی آنست که به راحتی می تواند همانند یک تبلت اندرویدی نیز کار کند. در طراحی لپ تاپ Blade از یک پوشش درونی مستحکم استفاده شده است که صفحه نمایش دستگاه شما را در برابر ضربات ناگهانی محافظت می کند؛ ویژگی که کمتر در لپ تاپ های هیبریدی دیگر مشاهده شده است.
 به نظر می رسد در آینده ای نزدیک رقابت تنگاتنگی بین این محصول جدید شرکت لنوو و لپ تاپ هیبریدی Surface Pro 5 شرکت مایکروسافت شکل بگیرد. با وجود آنکه شرکت لنوو هنوز قیمتی را برای لپ تاپ هیبریدی Blade تعیین نکرده است، اما به نظر می رسد کاربران زیادی جذب آن خواهند شد. در اصل باید به این موضوع توجه داشت که مهمترین ویژگی لپ تاپ های هیبریدی لنوو نسبت به سایر محصولات شرکت های دیگر، قیمت مناسب آنها است.
 به گفته مقامات لنوو، این محصول جذاب در اوایل سال 2018 روانه بازار خواهد شد.

  

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.