تقسیم بندی دستگاه های آل این وان و دسکتاپی لنوو

تقسیم بندی دستگاه های آل این وان و دسکتاپی لنوو
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

شرکت لنوو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده لپ‌تاپ، رایانه های شخصی، تجهیزات جانبی و دیجیتالی در دنیا مطرح می باشد. سیاست کاری مقامات این شرکت همواره به گونه ای است که در درجه اول نیاز مشتریان خود را مورد بررسی قرار می دهند و محصولات مورد نیاز آنها را چه در بخش خصوصی و چه در بخش شرکتی تولید می نمایند. تولید محصولات دسکتاپی و دستگاه های آل این وان بخشی از فعالیت این شرکت آمریکایی- چینی است که علاوه بر برخورداری از تنوع محصولات، با هدف کاربردهای خاص طراحی و ساخته می شوند. در این مقاله به انواع دسته بندی دستگاه های دسکتاپی و آل این وان، و کاربرد هر یک از آنها در بخش های مختلف پرداخته شده است. دستگاه های آل این وان و دسکتاپی لنوو در سه دسته حرفه ای، خانگی و مخصوص بازی تولید می شوند. هرکدام از این بخش ها مجددا خود دارای تنوعی از محصولات هستند که درجدول ذیل به آنها اشاره شده است.
 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سری خانگی سری حرفه ای سری مخصوص بازی
YOGA HOME 900 M SERIES TOWER Y900 SERIES
AOL 900 SERIES M SERIES SFF Y 700
۷۱۰ TOWER M SERIES AIO PCs  
AIO 700 SERIES M SERIES TINY
۶۱۰s THINKCENTER X1
AIO 500 SERIES M SERIES THINCENTER
C SERIES  
۳۰۰ SERIES
AIO 300 SERIES
H SERIES
۲۰۰
STICK 300

  

  
 همانطور که در جدول بالا مشاهده می شود، تنوع محصولات در بخش خانگی بیشتر از سایر بخش ها است و محصولات سری حرفه ای و مخصوص بازی از لحاظ تعداد و تنوع در رده بعدی قرار می گیرند.
  

 دسکتاپ-های-لنوو

 
 لازم به ذکر است هر یک از سری های نام برده شده در جدول بالا، خود به تعداد دیگری از محصولات تقسیم بندی می شوند. به عنوان مثال، AOL 700 SERIES در بخش خانگی به محصولات Ideacentre AIO 700 22″ و Ideacentre AIO 700 24″ (Intel) تقسیم بندی می شوند که هر کدام از آنها مجددا با مشخصات سخت افزاری و قیمت های مختلف به فروش می رسند.  

 دسکتاپ لنوو مخصوص بازی

 
 دستگاه های دسکتاپی لنوو؛ مخصوص بازی
 دستگاه های دسکتاپی لنوو با ترکیب مناسبی از قدرت و انعطاف پذیری، به خوبی نیاز کاربرانی که مشتاق انجام بازی های گرافیکی هستند را برآورده می سازد. قدرت سخت افزارهای به کار رفته در این دستگاه ها بی نظیر است و از پس بازی های گرافیک سطح بالا به راحتی بر می آیند. قطعات به کار گرفته شده در این سری از محصولات لنوو، در کیس هایی با طراحی بسیار زیبا و به شکل مکعب قرار گرفته اند. امکان ارتقاء دادن آنها در صورت نیاز برای شما به سادگی امکان پذیر است. دستگاه های دسکتاپی مخصوص بازی لنوو در انواع شکل، اندازه، و مشخصات فنی مختلف تولید می شوند. بنابراین شما با اطمینان خاطر می توانید دستگاهی که برای انجام بازی های گرافیکی به دنبالش بودید را در بین محصولات لنوو پیدا کنید.
  

 دسکتاپ لنوو سری خانگی

 
 آل این وان های لنوو؛ سری خانگی
 شرکت لنوو محصولات آل این وان خانگی خود را با سه شعار دستگاه های پیشرفته صوتی و تصویری، تنوع در طراحی، و سیستم های شخصی همه کاره تولید و روانه بازار می کند. همانطور که در جدول بالا مشاهده می شود، سری محصولات خانگی با توجه به سلیقه های مختلف کاربران در این بخش، با تنوع بیشتری تولید می شوند. بزرگترین مزیت این محصولات، عدم نیاز آنها به کیس، اسپیکر و سایر لوازم جانبی است. با توجه به فضاهای محدود امروزی و کوچک شدن خانه ها، آل این وان های لنوو جایگزین بسیار مناسبی برای رایانه های قدیمی به حساب می آیند و فضای کمتری را نیز اشغال می کنند. این دستگاه ها تمام ویژگی های رایانه ها را به همراه دارند با این تفاوت که در اندازه یک مانیتور LCD با اندازه های مختلف ارائه می شوند.
 شرکت لنوو با توجه به نیاز کاربران خود، آل این وان های خانگی را در سری های مختلف و با مشخصات گوناگون تولید می کند. این دستگاه ها ممکن است با یک پردازنده سطح متوسط و گرافیک آنبورد جهت کارهای روزمره ساخته شوند و یا با پردازنده های سطح بالا و گرافیک های حرفه ای جهت امور مربوطه به کار گرفته شوند. درنتیجه شما به راحتی می توانید نیاز خود را سنجیده و یکی از آل این وان های خانگی لنوو را انتخاب نمایید. انتخاب صفحه نمایش لمسی و غیر لمسی یکی دیگر از ویژگی های بارز این دستگاه ها به حساب می آید.

 
   

دسکتاپ لنوو سری حرفه ای

 
 آل این وان های لنوو؛ سری حرفه ای
 شرکت لنوو محصولات آل این وان از سری حرفه ای خود را نیز با سه شعار همراهی می کند. قدرتمند جهت تولید محصولات شرکتی، قابل اطمینان و ایمن در محیط های سخت، و ویژگی های مدیریتی در حوزه تجارت، شعارهای زیبایی هستند که لنوو برای این سری از محصولات خود در نظر گرفته است.
 با توجه با اینکه محیط کسب و کار شما کوچک است و یا بخش بزرگی از یک شرکت عظیم را شامل می شود، شما به راحتی و با اعتماد به نفس کامل می توانید رایانه های رومیزی لنوو، سری حرفه ای آن را انتخاب نمایید. شما در ابتدا باید نیازهای کاری خود را ارزیابی کنید و با توجه به آنها، یکی از محصولات جدول بالا در بخش حرفه ای را انتخاب نمایید. آل این وان های لنوو در حوزه کسب و کار به گونه ای طراحی شده اند که از عهده تمامی امور محول شده به آنها از جمله طراحی، مدل سازی، مدیریت سخت افزاری و کنترل دستگاه های دیگر به خوبی بر می آیند. این محصولات همانند سری خانگی با مشخصات و قیمت های مختف تولید می شوند و در اختیار کاربران قرار می گیرند.
 در مقالات بعدی سعی داریم تا شما عزیزان را با مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری هر یک از این محصولات آشنا نماییم.

  

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.