اقدامات اولیه آماده‌سازی و راه اندازی خط تولید مانیتور UNIVO درجهت افزایش ظرفیت تولید کارخانه بهین تکنولوژی

اقدامات اولیه آماده‌سازی و راه اندازی خط تولید مانیتور UNIVO درجهت افزایش ظرفیت تولید کارخانه بهین تکنولوژی
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت بهین تکنولوژی گامی بزرگ برای ارتقاء ظرفیت‌های تولیدی خود برداشته است. با نصب و راه‌اندازی خط تولید جدید مانیتور UNIVO، این شرکت نه تنها به دنبال بهبود کیفیت و کارایی محصولات خود است، بلکه قصد دارد استانداردهای تولید در صنعت IT کشور را نیز به سطح جدیدی برساند. این پروژه، که در آستانه افتتاحیه‌ای قرار دارد، نمایانگر تعهد بهین تکنولوژی به نوآوری و پیشرفت است.

خط تولید مانیتور UNIVO

نصب و راه‌اندازی این خط تولید جدید مانیتورهای UNIVO در کارخانه بهین تکنولوژی، با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های تولید و مونتاژ، قدمی مهم در تحقق بخشیدن به اهداف بلندمدت شرکت است. این خط تولید، قادر به تولید مانیتورهایی با کیفیت بالا و ویژگی‌های نوآورانه می‌باشد. از جمله تکنولوژی‌های کلیدی به کار رفته در این خط، می‌توان به سیستم‌های کنترل کیفیت و فناوری پنل IPS اشاره کرد که امکان تولید تصاویری شفاف و با کنتراست بالا را فراهم می‌آورد.

خط تولید جدید مانیتور UNIVO - بهین تکنولوژی

 

علاوه بر این، با توجه به توسعه ظرفیت تولید، بهین تکنولوژی انتظار دارد که تولید روزانه خود را تا دو برابر افزایش دهد. این امر نه تنها به تامین تقاضای بازار داخلی کمک می‌کند، بلکه فرصت‌هایی برای صادرات به بازارهای بین‌المللی را نیز فراهم می‌آورد.

توسعه و به‌روزرسانی خط تولید مانیتورهای UNIVO نه تنها یک پیشرفت تکنولوژیکی است، بلکه تأثیرات عمده‌ای بر اقتصاد منطقه‌ای و بازار کار نیز خواهد داشت. با راه‌اندازی این خط تولید، بهین تکنولوژی برنامه‌ریزی کرده است تا بیش از ۱۰۰ فرصت شغلی جدید ایجاد کند، که این شامل مشاغل مهندسی، تولید، کنترل کیفیت و پشتیبانی فنی است.

این پروژه توسعه خط تولید جدید مانیتورهای UNIVO نمایانگر تعهد مستمر شرکت بهین تکنولوژی به پیشرفت و نوآوری در صنعت , تکنولوژی و IT است و با این اقدام، بار دیگر توانمندی‌های خود را در تحقق بخشیدن به استانداردهای بین‌المللی و پاسخگویی به نیازهای بازار را به اثبات می رساند.

انتظار می‌رود که راه اندازی و افتتاح رسمی این خط تولید که در اوایل خرداد ماه سال جاری با حضور برخی ازمقامات اجرایی و چهره‌های صنعت IT کشور برگزار خواهد شد، فصل جدیدی را در تاریخچه این شرکت رقم بزند.

خط تولید مانیتور UNIVO | مانیتور اداری ساخت ایران

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.