افزایش سهم بازار لنوو در فروش تبلت

افزایش سهم بازار لنوو در فروش تبلت
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت لنوو با توجه به تنوع در ارائه تبلت لنوو و  با روند رو به رشدی که از آغاز سال جاری میلادی از خود نشان داده، توانسته است رتبه شماره سه در فروش  تبلت در جهان را به خود اختصاص دهد.
   

تبلت لنوو

 
 
 بر اساس تحقیقات انجام شده در بازار محصولات IT، مشخص گردید که شرکت لنوو روند قابل توجهی را در عملکرد فروش تبلت در بازار جهانی به دست آورده است. افزایش ۳.۱ درصدی فروش تبلت  لنوو، نشان دهنده رویکرد افزایشی این شرکت در به دست آوردن سهم بازار جهانی است. این شرکت نسبت به سال گذشته نیز رشد ۲ درصدی در فروش انواع تبلت را به دست آورده است.
 همچنین در این گزارش عنوان شده که شرکت لنوو قدرت اول فروش تبلت در آسیا، اقیانوسیه، اروپا و آفریقا است. این شرکت توانسته با تنوع طراحی و ارائه مناسب ترین قیمت تبلت  نسبت به سایر برندها، به این عنوان دست یابد. شایان ذکر است لنوو جزء محدود برندهایی است که هم تبلت ویندوزی و هم تبلت اندرویدی  روانه بازار می کند. در حالیکه سایر برندها تنها بر روی یک سیستم عامل تمرکز دارند.
 از نمونه های موفق این شرکت می توان به سری های یوگا (Yoga) اشاره کرد که هم به صورت تبلت اندرویدی و هم به صورت تبلت ویندوزی به فروش می رسند.
 شرکت های اپل و سامسونگ در رتبه اول و دوم این گزارش قرار دارند. اما به نظر می رسد لنوو با به کارگیری فناوری های جدید و همچنین تنوعی که در محصولات خود به کار گرفته است بتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.