مجازی سازی بیمارستان و مراکز بهداشتی

درباره مجازی‌سازی و راه‌کارهای آن بیشتر بدانید

مزایای مجازی سازی در بیمارستان و مراکز بهداشتی:

کادر درمان فعال در بیمارستان و مراکز بهداشتی در این حوزه، به دلیل برخورد مستقیم با بیماران کرونایی، بیش از پیش به مجازی سازی و کنترل امور از راه دور نیاز دارند. از سوی دیگر امکان دسترسی کادر درمان و آموزش به صورت متمرکز به کامپیوتر شخصی دشوار بوده و آنها باید در لحظه به کامپیوتر شخصی خود جهت بررسی اوضاع دسترسی پیدا کنند. بهترین راهکار در این زمینه، به کارگیری مجازی سازی در بیمارستان و مراکز آموزشی بوده تا کادر درمان بتوانند محدودیت ها و موانع موجود را از پیش روی بردارد.

چالش هایی که با آنها مواجه هستیم

تعداد زیاد پرسنل و پزشکان متخصص در بیمارستان و مراکز بهداشتی، مشکلات فراوانی را برای تامین شبکه مناسب و همچنین سرویس دهی به تعداد بالای کامپیوتر های شخصی به وجود آورده است. از سوی دیگر کادر درمان فقط در شرایطی به محیط کار خود برای بررسی وضعیت بیماران و انجام امور تحقیقاتی دسترسی خواهند داشت که در اتاق اختصاصی خود مستقر شوند. از این رو امکان دسترسی آنها در هر زمان و در هر مکان به کامپیوتر وجود ندارد و این یکی از مهم ترین چالش ها به شمار می رود. از سوی دیگر احتمال افزایش ناگهانی پرسنل یا بیماران به دلیل شیوع پیک جدید ویروس کرونا می تواند مشکلات فراوانی را برای تخصیص بودجه خریداری تجهیزات جدید و همچنین راه اندازی آنها توسط تیم فناوری اطلاعات به وجود آورد.

راه‌کارهای پیشنهادی

چالش های بیمارستان و مراکز بهداشتی تفاوت چندانی با دانشگاه و مراکز آموزشی ندارد و به طور معمول پروسه های مشترکی در هر دو موقعیت شکل می گیرد. از این رو برطرف سازی چالش ها و ارائه راهکار نیز برای آنها شرایط مشابهی دارد. با توجه به اینکه تجهیز بیمارستان و مراکز بهداشتی، هزینه بسیار زیادی را در بر دارد، صرفه جویی در هزینه ها و کاهش پیچیدگی در ارائه سرویس توسط واحد فناوری اطلاعات به عنوان مهم ترین چالش شناخته می شود. در ادامه برخی از راهکار های موجود را با بهره گیری از زیرو کلاینت های مبتنی بر فناوری Teradici PCoIP به اشتراک می گذاریم.

پیشنهادات بهین تکنولوژی

کاهش هزینه ها

صرفه جویی در هزینه ها و صرف آن برای توسعه بخش های مورد نیاز بیمارستان و مراکز بهداشتی

زیروکلاینت

یونیوو مدل UZ100

خرید محصول

چابکی بیشتر

استقرار و مدیریت آسان زیرو کلاینت به مدیر واحد IT اجازه می دهد تا با سرعت بیشتری به درخواست های تغییر بیمارستان و مراکز بهداشتی پاسخ دهد

زیروکلاینت

یونیوو مدل UZ100

خرید محصول

پایداری

نیاز کمتر به برق و سیستم سرمایش و پشتیبانی از ابتکار عمل سبز مطابق بر استاندارد های محیط زیست

زیروکلاینت

یونیوو مدل UZ100

خرید محصول

عملکرد آرام

کاهش صدای 10 دسی بل در آزمایشگاه با 61 زیرو کلاینت به جای رایانه های شخصی

زیروکلاینت

یونیوو مدل UZ100

خرید محصول

مجازی سازی

استفاده از سرور های موجود VMware Horizon View

زیروکلاینت

یونیوو مدل UZ100

خرید محصول

جایگزینی

جایگزین کردن کامپیوتر های رو میزی و مینی کامپیوتر ها با زیرو کلاینت های Teradici PCoIP

زیروکلاینت

یونیوو مدل UZ100

خرید محصول

نتایج به دست آمده

بهره گیری از راهکار های ارائه شده در بیمارستان و مراکز بهداشتی در نقاط مختلف جهان و استفاده از زیرو کلاینت مجهز به فناوری Teradici PCoIP سبب بروز نتایج قابل توجهی گردید که در ادامه به معرفی هر کدام از آنها به صورت مختصر و مفید می پردازیم.

نقاط انتهایی جدید شروع می شوند و جلسات دسکتاپ مجازی را به جای چند دقیقه در چند ثانیه باز می کنند.

هنگام پرسه زدن در بین نقاط دسترسی، دیگر از اتصال بی سیم میان اکسس پوینت ها کاسته نمی شود.

سهولت استقرار و مدیریت به ITS کمک می کند تا به سرعت زیرساخت ها را با نیازهای پرسنل، پزشکان و دانشجویان هماهنگ کند. با بهره گیری از زیرو کلاینت می توانید به درخواست های متعدد به صورت فوری رسیدگی کنید.

صرف نظر از نوسانات شبکه، هر نقطه نهایی برای دسترسی سریع و قابل اعتماد به اطلاعات مهم (سوابق پزشکی الکترونیکی) و برنامه ها مورد نیاز است. از سوی دیگر مدیریت مرکزی و از راه دور باعث کاهش زمان و سرعت پاسخگویی به درخواستهای کاربر می شود.

استقرار و پشتیبانی نقاط پایانی به سرعت و به آسانی انجام می شود. به طور خاص، به روزرسانی ها زمان بسیار زیادی از ITS می گرفتند و اغلب به عیب یابی و استقرار پای کامپیوتر های رومیزی نیاز داشتند.

یک تکنسین برای پشتیبانی از همه دسکتاپ ها. تمام نقاط در یک مرحله مقرون به صرفه به بودجه کمک می کند.

سیستم عامل مقیاس پذیر VDI را می توان برای مطابقت با خواسته های کاری پویا از جمله پخش ویدئو پیکربندی کرد.

پشتیبانی بخش های مختلف بیمارستان به واحد فناوری اطلاعات منتقل شد. مدیران سابق بیمارستان و مراکز بهداشتی قادر به تمرکز بر صلاحیت های اصلی خود (آموزش، تحقیق و رسیدگی به بیماران) هستند.

زیرساخت ها اکنون برای اهداف رشد بیمارستان قرار گرفته اند.

زمان کمتری برای پشتیبانی سیستم صرف می شود. اکنون می توان منابع را به پروژه های دیگر اختصاص داد و پشتیبانی بهبود یافته از بیمارستان را توسعه داد.

دسترسی-راحت-به-پرونده-بیمار-همه-یکجاا

دسترسی سریع و راحت به اطلاعات کاربران

افزایش-بهروری-،-کاهش-هزینه

مصرف توان بسیار بهینه، عملکرد قابل قبول

دسترسی آسان به حساب کاربری روی کامپیوتر شخصی در نقاط مختلف بیمارستان، به هیچ وجه از نظر امنیتی و حفظ حریم خصوصی توصیه نمی شود، اما به کارگیری زیرو کلاینت و مجازی سازی می تواند شما را بدون استرس از جهت در خطر ماندن اطلاعات شخصی، به حساب کاربری متصل کند. در حقیقت زیرو کلاینت ها به دلیل عدم برخورداری از فضای ذخیره سازی مستقل و عملکرد تحت شبکه، در نقش یک واسطه بین سرور و فضای ذخیره سازی موجود روی آن عمل کرده و هیچ داده ای به صورت مستقیم روی زیرو کلاینت ذخیره نمی شود. مصرف توان بسیار بهینه، عملکرد قابل قبول، بدون نویز و اشغال فضای بسیار کم از جمله مزایای زیرو کلاینت در فرآیند پیاده سازی مجازی سازی در بیمارستان و مراکز آموزشی وابسته به آن به شمار می روند.

تجهیز بیمارستان ، مراکز بهداشتی و درمانی با زیروکلاینت یونیوو UZ-100 (w100)

    Refund Reason

    سبد خرید