گارانتی و خدمات پس از فروش

بهین تکنولوژی با 29 سال سابقه درخشان در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری و نیز بازیابی اطلاعات در نهایت امنیت و دقت در خدمت شما عزیزان می باشد.

به چه نیاز دارید ؟

راه های ارتباطی

بهین تکنولوژی با 29 سال سابقه در زمینه تعمیرات ، پشتیبانی و گارانتی به صورت آنلاین مثل گفت و گوی آنلاین سایت ، تیکت

و همچنین تماس تلفنی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

جلب رضایت مشتری

با توجه به اهمیت موضوع خدمات پس از فروش، متخصصین ما می کوشند تا احساس رضایت را بر خاطر مشتریان نشانده و خدمات شرکت بهین تکنولوژی را در یاد آنها ماندگار سازند .

چشم انداز​

در افق منحصر به فرد 1404, واحد خدمات پس از فـروش بهـین تکنولـوژی با بهره مندی از مهـندسان و متخصصین توانمند, پاسخگو، اخلاق مدار، همواره تلاش میکند با ارتقاء سطح کارآمدی و توان رقابتی حاصل از بهبود و توسعه کیفــیت خدمات و با هـمراهی شبکه گسترده نمایندگان خود محبوبترین سازمان خدمات پس ازفروش کشور باشد که رضایت ذینفعان به ویژه مشتریان خود را با بهترین شیوه ممکن در اسرع وقت، با دقت و نوآورانه جلب نماید.

شرکت بهین تکنولوژی معتقد است فروش پایان راه نیست و در راستای ماموریت ها و رسالت ذاتی خود جهت ارتباط پایدار با مشتریان، توسعه بخش خدمات پس از فروش را در اولویت قرارداده است. این شرکت با توجه به اهداف، ارزشها و بر مبنای نام اصیل خود، در جهت ایفای بهین و بهترین خدمات می کوشد تا با استقرار سامانه ای چابک و ارائه خدماتی منحصربه فرد، متنوع و درعین حال نوآورانه و رعایت کامل اصول مشتری مداری، تغییری ژرف در نگرش مشتریان به خدمات پس از فروش ایجاد نموده و پاسخگوی حداکثر نیازمندیهای آنان باشد، این شرکت با دارا بودن کادری مجرب و متخصص و با بیش از ربع قرن سابقه در صنعت IT کشور وتجربه ارائه خدمات به بهترین برندهای روز دنیا همواره تلاش نموده ارزنده ترین خدمات پس از فروش را در جهت رضایت خاطر و اطمینان مشتریان خود عرضه نماید.

icons8-telephone-100

تماس مستقیم

مشتریان گرامی می‎‌توانند در ساعات اداری طی تماس مستقیم با شماره تلفن‌های 02159142 داخلی 204 از وضعیت دستگاه خود اطلاع كسب كنند.

icons8-messaging-100

پیامک

امـكان جـدیدی كه شرکت بهــین تکنـولـوژی جهت تسریـع در پاسخگویی به مشتریان در نظر گرفته است، ارسال وضعیت کالای مشتریان از طریق SMS میباشد.

    سبد خرید