مأموريت بهین تکنولوژی

رسالت ما؛ سیاست گذاری، راهبری، طراحی و مهندسی و ارتقای خدمات، مدیریت ارتباط با مشتری و
مدیریت تامین قطعات یدکی باهدف کسب رضایت مشتریان، افزایش سودآوری وارتقای سهم بازار
محصولات بهین تکنولوژی ،در گستره بازار داخلی می باشد.

چشم انداز

در افق منحصر به فرد 1404, واحد خدمات پس از فـروش بهـین تکنولـوژی با بهره مندی از مهـندسان و متخصصین توانمند, پاسخگو، اخلاق مدار، همواره تلاش میکند با ارتقاء سطح کارآمدی و توان رقابتی حاصل از بهبود و توسعه کیفــیت خدمات و با هـمراهی شبکه گسترده نمایندگان خود محبوبترین سازمان خدمات پس ازفروش کشور باشد که رضایت ذینفعان به ویژه مشتریان خود را با بهترین شیوه ممکن در اسرع وقت، با دقت و نوآورانه جلب نماید.

با توجه به اهمیت موضوع خدمات پس از فروش، متخصصین ما می کوشند تا احساس رضایت را بر خاطر مشتریان نشانده و خدمات شرکت بهین تکنولوژی را در یاد آنها ماندگار سازند .

اصول و ارزش های راهنما

مشتری مداری
مسئولیت پذیری
پاسخگویی
همدلی و کارگروهی
خلاقیت و نوآوری
کرامت انسانی

درباره خدمات بهین

شرکت بهین تکنولوژی معتقد است فروش پایان راه نیست و در راستای ماموریت ها و رسالت ذاتی خود جهت ارتباط پایدار با مشتریان، توسعه بخش خدمات پس از فروش را در اولویت قرارداده است. این شرکت با توجه به اهداف، ارزشها و بر مبنای نام اصیل خود، در جهت ایفای بهین و بهترین خدمات می کوشد تا با استقرار سامانه ای چابک و ارائه خدماتی منحصربه فرد، متنوع و درعین حال نوآورانه و رعایت کامل اصول مشتری مداری، تغییری ژرف در نگرش مشتریان به خدمات پس از فروش ایجاد نموده و پاسخگوی حداکثر نیازمندیهای آنان باشد، این شرکت با دارا بودن کادری مجرب و متخصص و با بیش از ربع قرن سابقه در صنعت IT کشور وتجربه ارائه خدمات به بهترین برندهای روز دنیا همواره تلاش نموده ارزنده ترین خدمات پس از فروش را در جهت رضایت خاطر و اطمینان مشتریان خود عرضه نماید.

پیگیری

تماس مستقیم

مشتریان گرامي مي توانند در ساعات اداري طی تماس مستقیم با شماره تلفن هاي 6-88500045 داخلی204 از وضعیت قطعه ارسالی خود اطلاع كسب كنند.

تلفن گویا

مشتریان گرامی مي توانند با تماس با تلفن گویای شرکت بصورت 24 ساعته از وضعیت قطعه خود اطلاع كسب كنند.

اینترنت

مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به سایت شرکت، از وضعیت قطعه تحویلي خود به خدمات اطلاع كسب نمایند.

پیامک

امـكان جـدیدی كه شرکت بهــین تکنـولـوژی جهت تسریـع در پاسخگویی به مشتریان در نظر گرفته است، ارسال وضعیت کالای مشتریان از طریق SMS میباشد.

    Refund Reason

    سبد خرید