• بررسی اجمالی
  • مشخصات فنی
  • دانلود
بررسی اجمالی

بررسی مانیتور یونیوو 24700 

بایستی مانیتور را یکی از اعضای بسیار مهم در کامپیوترهای دسکتاپ دانست که در واقع به عنوان واسط اصلی بین کاربر و کیس بوده و هر آن چیزی که بایستی از طریق قدرت پی سی به زیر انگشتان کاربر منتقل شده و آن را در مقابل چشمانش ببیند، از طریق همین آینه جهان نما، رویت خواهد کرد.

طراحی

هنگامی که مانیتور را از جعبه خود خارج می سازید، نخستین چیزی که جلب توجه میکند دیزاین و به خصوص رنگ سفید براق و به اصطلاح پیانویی آن است. نمایشگر 24 اینچی بر روی یک پایه گرد به سهولت سوار شده و در جلو، صفحه نمایش مشکی رنگ با نواری سفید در امتداد پایه کامل می شود. در حالتی که نمایشگر خاموش است، تقریبا حاشیه ای در سه طرف دیده نم یشود و همین امر، دیزاینی مدرن را به این محصول یونیوو بخشیده است.

ابعاد این محصول بهین تکنولوژی، برابر با ۵.۵۳ در ۲.۴۰ در ۸.۱۹ سانتیمتر بوده و وزنی معادل ۱.۳ کیلوگرم دارد. منبع برق آن هم با آداپتور ۱۲ ولت ۳ آمپری تغذیه می شود که ماکسیمم مصرف آن ۳۰ وات بوده و در حالت استندبای هم ۵.۰ وات در هر ساعت مصرف می کند. هنگامی که مانیتور را از پشت می نگریم، همچنان رنگ سفید براق و چشم نوازی نظر شما را جلب می کند اما هنگامیکه به تعداد کانکتورها نگاه کنید، احتمالا حدس می زنید که با یک کالای اقتصادی طرف خواهید بود. وجود
تک درگاه HDMI و VGA تنها راه های ارتباطی این نمایشگر را تشکیل می دهند و برق مانیتور نیز از طریق کابلی سفید رنگ تامین می شود. 

امکانات

کلیدهای مربوط به تنظیمات دستگاه، به صورت لمسی و در انتهای سمت راست قرار گرفته اند که شامل پاور، اتو، کلید چپ و راست به همراه منو می شود که برای دسترسی به آنها بایستی انگشت خود را تنها بر رویشان بکشید.

کیفیت نمایشگر

این بخش را بایستی مهمترین قسمت در کارایی یونیوو 24700 دانست، جایی که این مانیتور ۲۴ اینچی با وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسلی خودش، یک نمونه با وضوح تصویر استاندارد را به شما ارایه می دهد. نرخ به روز رسانی نمایشگر بر روی حداکثر ۶۰ هرتز تنظیم شده که حدی استاندارد برای نمایشگرهای امروزی به حساب می آید.

مشخصات فنی
''23.6Display Size
LEDTechnology
1920x 1080  @60HzResolution
16.7MDisplay Colors
250cd/m²Brightness
1000:1Contrast Ratio
15msResponse Time
VGA , HDMISignal Mode
DC Power Supply
25WPower Consumption
600mm (L) x 490mm (H) x 100mm (D)Product dimension
3.1KgNet Weight

 

دانلود

با مانیتور یونیوو مدل ۲۴۷۰۰ بیشتر آشنا شوید

طراحی منحصربه فرد

هنگامی که مانیتور را از جعبه خود خارج می سازید، نخستین چیزی که جلب توجه میکند دیزاین و به خصوص رنگ سفید براق و به اصطاح پیانوی آن است. 

نمایش دو تصویر همزمان

پنل استفاده شده در این مانیتور پنل BOE  بوده که کمپانی قدرتمند سامسونگ آن را تولید و در محصولات خود از آن استفاده می کند.

 

مانیتور یونیوو با کیفیت بالای تصاویر

این مانیتور نسبت به رقبای خود دارای قیمتی مناسب است که این موضوع نظر بسیاری از سازمان ها و شرکت ها را به خود جلب کرده است.

امکانات

کلیدهای مربوط به تنظیمات دستگاه، به صورت لمسی و در انتهای سمت راست قرار گرفته اند که شامل پاور، اتو، کلید چپ و راست به همراه منو میشود که برای دسترسی به آنها بایستی انگشت خود را تنها بر رویشان بکشید.

    سبد خرید