Lenovo ThinkPad Helix با اسکنر اثر انگشت و طراحی باریکتر

Lenovo ThinkPad Helix با اسکنر اثر انگشت و طراحی باریکتر
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

Lenovo ThinkPad Helix این بار با Intel Core M، باریکتر از نسخه ی اصلی است. این تبلت ۱۱.۶ اینچی با ضخامت ۹.۶ میلی متر می باشد- تقریبا ۲ میلی متر کمتر از نسخه ی اولیه که آن نیز به خاطر Intel Core i باریک بود. با وجود داک کیبورد، Helix می تواند به شکل های مختلف ظاهر شود. این که این محصول تبلت، لپ تاپ، تنت یا استند باشد، نشان می دهد که این دستگاه با اهدافی چندگانه ساخته شده و خود لنوو آن را ۵ در یک یا چیزی شبیه این می نامد.
   

 Helix برای امنیت بیشتر مانند موبایل های جدید، اسکنر اثر انگشت دارد. این دستگاه با پنل IPS و رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل Full HD فوق العاده به نظر می رسد. انعکاس در آن به حداقل رسیده، گوشه های آن بسیار خوب طراحی شده و وضوح تصویر نیز در بالاترین حد خود می باشد. خب حالا طبیعی است که بخواهید از قیمت این محصول بدانید. Helix کار خود را با قیمت ۱,۲۷۵ دلار در امریکا آغاز می کند، بنابراین انتظار نداشته باشید که وقتی به بریتانیا رسید، قیمت آن خیلی بالا و پایین شود.
   

 از دیگر خصوصیات این دستگاه ۴ گیگابایت رم همراه با پردازشگر Intel Core M، حافظه ۱۲۸ گیگابایت SSD برای ذخیره سازی و Intel 4000 برای کارهای گرافیکی را می توان نام برد. در مجموع  Lenovo ThinkPad Helix 2014به نسبت نسخه ی اولیه باریکتر، پیشرفته تر و البته همچنان قدرتمند است.  

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.