iOS 5 به زودی وارد بازار می شود

iOS 5 به زودی وارد بازار می شود
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اپل در سایت خود اعلام کرده است که iOS 5 بیش از ۲۰۰ قابلیت جدید را در اختیار کاربران iPad، iPhone و iPod touch خواهد گذاشت.

  

به نقل از سایت اپل، بیش از ۲۰۰ قابلیت جدید به این سیستم عامل افزوده شده است تا کار با آن بیش از پیش جذاب گردد. از جمله این موارد می توان اشاره کرد به:

  

Notification Center
 اعلام وضعیت و اخطارهای مربوط به نرم افزارهای مختلف در این حالت به طور متمرکز و مشخص بروز می کند و برای کاربران قابلیت دسترسی بهتری دارد.

  

  

  

iMessage
 قابلیتی که به کاربران iPad، iPhone و iPod touch امکان می دهد تا پیام های متنی خود را به صورت نامحدود از طریق Wi-Fi یا ۳Gبه همین دستگاه ها ارسال کنند. از آنجا که iMessage بر اساس Message App طراحی شده است، علاوه بر متن قابلیت ارسال فیلم، عکس و موقعیت مکانی را نیز دارد.

  

  

Newsstand
 امکان دسترسی سریع و آسان شما به نشریات مورد علاقه تان را فراهم کرده و شما از جدید ترین به روز رسانی های صورت گرفته مطلع خواهید شد.

  

  

Reminders
 این قابلیت به شما در سازماندهی کارهای روزمره تان بسیار کمک خواهد نمود. نکته جالب اینکه، این Reminder را بر اساس موقعیت مکانی نیز می توان تنظیم کرد مثلا به محض اینکه وارد پارکینگ سوپرمارکت می شوید به شما یاد آوری می شود که “شیر فراموش نشود”.

  

  

فوجیتسو در یک نگاه:

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.

  

این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.