Integral Cord طرح مفهومی دیگری از مسابقه طراحی 2011 فوجیتسو

Integral Cord طرح مفهومی دیگری از مسابقه طراحی 2011 فوجیتسو
زمان مطالعه: ۲ دقیقه
چه اتفاقی می افتاد اگر لایف بوک بعدی شما انعطاف پذیر ترین نمایشگر قابل تصور دنیا را داشت؟
 
 شما با integral cord به راحتی می توانید صفحه نمایش کامپیوتر خود را به هر شکل و اندازه ای که می خواهید تغییر دهید و با هر نوع موقعیت کاری و اجتماعی سازگار شوید.

  

  

  

شما می توانید با این وسیله فیلم مورد علاقه تان را روی یک صفحه نمایش کوچک در مترو تماشا کنید، یا عکس هایتان را به تعداد زیادی تماشاگر نشان دهید و یا در صورت نیاز همزمان آن را به چند نمایشگر تبدیل کنید.

  

  

  

 

در این تکنولوژی پرتوهایی از چند LED در یک نقطه با هم همپوشانی کرده و یک پیکسل قابل رویت تولید می کنند.

 

  

  

  

  

در فضای LED های لیزری رنگی می توان یک رابط ورودی ایجاد کرد و آرایه دوربین قادر به تشخیص محل انگشتان کاربر خواهد بود.  

 

  

فوجیتسو در یک نگاه:

  

  

  

  

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.

  

  

  

این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد.

  

 

 

  

  

  

  

  

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.