Fujitsu UK & Ireland نخستین فعالیت خیرخواهانه خود را انجام می دهد

Fujitsu UK & Ireland نخستین فعالیت خیرخواهانه خود را انجام می دهد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

فوجیتسو و بنیاد خیریه Shelter در حال همکاری با یکدیگر برای تامین پناهگاه و مسکن برای عده بیشتری از افراد هستند. در ماه جولای ۲۰۱۲ ، Fujitsu UK & Ireland ، Shelter را به عنوان همکار خود در امور خیریه و برای پناه دادن هرچه بیشتر به افراد بی خانمان برگزید. این انتخاب توسط کارکنان فوجیتسو در یک نظرسنجی انجام گرفت که بیش از ۵۲ درصد از ۱۴۰۰۰ کارمند شرکت رای به همکاری در تامین پناهگاه از میان سه گزینه موجود دادند. 

 

  

فوجیتسو اهمیت سرمایه گذاری در امور اجتماعی و قبول مسئولیت در این زمینه را تشخیص داده و سعی دارد تا در زمینه های محیط، امنیت، سلامتی، امور اجتماعی فعالیت موثر و مثبتی داشته باشد. پس از موفقیت کمپین children in need در سال گذشته ، شور و اشتیاق کارکنان فوجیتسو باعث شد تا هیأت مدیره عزم مصمم تری در امور خیریه داشته و تصمیم به افزایش این فعالیت ها گرفت. به همین دلیل برای بار نخست فوجیتسو تصمیم گرفت تا در این زمینه همکاری برای خود برگزیند.
 امور خیریه تنها به اهدای مبالغ مالی و نوشتن چک باز نمی گردد و حالا فوجیتسو در این فکر است که روشی را که شرکت های بزرگ می توانند بنیاد های خیریه را از نظر مالی پشتیبانی کنند، متحول نماید. با در نظر گرفتن این نکته  ما به دنبال روشی هستیم تا راه حلی ابتکاری و استراتژیک برای این شراکت یافته که حداکثر سود را نصیب بنیاد های خیریه کند.
 برای مثال در طی این شراکت ، فوجیتسو به Shelter کمک خواهد کرد تا شبکه فروش خود را گسترش داده و افراد بیشتری را به خدمات آن متصل نماید. فوجیتسو در پشت صحنه به بهینه سازی و مدرنیزه کردن سخت افزار ، نرم افزار و فناوری زیرساخت مورد استفاده Shelter نیز خواهد پرداخت تا هم در زمان صرفه جویی کرده و هم میزان بهره وری را افزایش دهد.  همچنین فوجیتسو به Shelter در جذب منابع مالی نیز کمک خواهد کرد.

  

 

  

این شراکت از ماه سپتامبر به صورت عملی درآمده است و به سمت دستیابی به اهدافی مشخص در سال های آینده حرکت می کند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.