Fujitsu PalmSecure تعیین هویت شما را به آسانی امکانپذیر می سازد

Fujitsu PalmSecure  تعیین هویت شما را به آسانی امکانپذیر می سازد
زمان مطالعه: 3 دقیقه

فوجیتسو یک راهکار خلاقانه تعیین هویت بر اساس فناوری انحصاری PalmSecure  ارائه کرده است
 گروه بانک های ایتالیایی UniCredit نخستین سیستم پرداخت بیومتریک را بر اساس فناوری PalmSecure فوجیستو به کار گرفته است
 فوجیستو امروز از دسترس پذیری عمومی راهکار تعیین هویت نوآورانه خود را که بر اساس فناوری PalmSecure بنا شده است و از الگوی منحصربفرد رگ های کف دست برای مقابله با کلاه برداری بهره می گیرد، خبر داد. با استفاده از PalmSecure و اسکن بدون تماس الگوی رگ های کف دست کاربر، به آسانی و با بهره گیری از مشخصه های بیومتریک که بسیار امن تر از روش های تعیین هویت سنتی چون تراشه ها و پین هاست، می توان هویت کاربر را تعیین نمود.  Fujitsu PalmSecure نخستین بار در نمایشگاه سبیت در هانوفر آلمان رونمایی شد.
 استفاده کلاهبردارانه از روش های تعیین هویت الکترونیکی چون تراشه ها مشکلی چندین میلیون دلاری برای بانک ها و دولت ها در سرتاسر دنیاست. با استفاده از فناوری PalmSecure و  الگوی منحصربفرد رگ های کف دست امکان تعیین هویت کاربران تنها در چند ثانیه و با نگاه داشنت دست کاربر در روبروی یک سنسور امکان پذیر خواهد بود.
  Fujitsu PalmSecure یک راهکار سازمانی مقیاس پذیر و قدرتمند است که امکان تطبیق آسان با کاربردهای گوناگون در صنایع مختلف را دارد.  فوجیتسو با توجه به پیشینه ای که در صنایع و سازمان های مختلف دارد؛ سعی دارد تا با به کارگیری  PalmSecure در صنایع هوایی، امکان استفاده از آن را در صنایع مختلف ترویج دهد.
 
   

 
 UniCredit Papillon: برای پرداخت، کافیست دست تان همراه تان باشد
  Fujitsu PalmSecure به مردم امکان می  دهد تا به زمانی برگردند که امکان انجام بسیاری از موارد را تنها با دستی خالی داشتند. دیگر خبری از کارت های اعتباری، رمزها و اثرات انگشت نیست و نیازی به اسکن پیچیده قرنیه هم وجود ندارد. سیستم پرداختPapillon  در بانک های UniCredit که بر اساس فناوری Fujitsu PalmSecure بنا شده است، به مشتریان امکان می دهد تا تنها با کشیدن و عبور دادن دست شان از جلوی سنسور به انجام عملیات بانکی بپردازند.
 در دسامبر سال  2012 ، گروه تجاری بانک های UniCredit که بزرگترین گروه بانکی اروپایی است برای نخستین بار شروع به تست سیستم پرداخت Papillon کرد که از فناوری PalmSecure بهره می برد. فوجیتسو سنسورهایی برای ثبت الگوی منحصربفرد رگ ها ، یک مجموعه نرم افزاری برای توسعه نرم افزارها و راهکار را به اضافه پشتیبانی از انجام پروژه در طی این مدت تأمین کرد. UniCredit سعی دارد تا Papillon را به عنوان یکی از شیوه های پرداخت به همراه شیوه های دیگر در اختیار مشتریان قرار دهد.
 جوزف رجر مدیرعامل بخش فناوری فوجیتسو می گوید: PalmSecure نشان می دهد که فوجیتسو در حال کار بر روی فناوری های نو برای حل مشکلات و مسائل دنیای واقعی است. در آینده و با رشد استفاده شرکت ها از فناوری های خلاقانه برای انجام کسب و کار، راهکارهایی چون Fujitsu PalmSecure می توانند مزایای رقابتی بسیاری برای آن ها پدید آورند.
 قیمت و زمان عرضه
 Fujitsu PalmSecure در اروپای مرکزی، خاور میانه، آفریقا و هند در دسترس قرار دارد. و بهای آن با توجه به اجزا ، نوع پیکربندی و سرویس های مرتبط متفاوت است.  

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.