Fujitsu Eco Track امکان بررسی میزان سازگاری شرکت ها را با استانداردهای محیط زیستی برای آن ها مهیا می کند

Fujitsu Eco Track امکان بررسی میزان سازگاری شرکت ها را با استانداردهای محیط زیستی برای آن ها مهیا می کند
زمان مطالعه: 3 دقیقه
فوجیتسو روز گذشته خبر از در دسترس بودن Eco Track ، نرم افزاری قدرتمند و مبتنی بر پردازش ابری دیدی منحصر بفرد به سازمان ها و شرکت ها در بهینه سازی و سازگاری با محیط زیست و استانداردهای بهینه سازی انرژی اتحادیه اروپا بخشیده،در سرتاسر قاره سبز خبر داد. این محصول برای نخستین بار در نمایشگاه CeBIT در شهر هانوفر آلمان رونمایی شد.
 فوجیتسو معرفی استانداردهای جدید و اجباری انرژی را به عنوان فرصتی برای شرکت هایی می بیند که مجبورند از پتانسیل های شان را برای افزایش بهره وری در مصرف انرژی و برداشتن گامی بزرگ در جهت کاستن از میزان هزینه ها و افزایش درآمدها بهره گیرند. با پیاده سازی و به کارگیری این دستورالعمل توسط کشورهای اروپایی که در سال جاری صورت خواهد پذیرفت، نیاز به شرکت هایی برای کمک به پیاده سازی این قوانین ضروری به نظر رسیده و بنابراین عرضه Fujitsu Eco Track در این زمان را می توان حرکتی هوشمندانه از سوی فوجیتسو تلقی کرد.

  

 

  

شرکت هایی که به دنبال سازگاری با استانداردهای محیط زیستی و اجرای این قوانین هستند می توانند در طی فرآیند جمع آوری اطلاعات خود از هر پنج نسخه Fujitsu Eco Track بهره بگیرند. این نرم افزار از روز نخست آوریل در Fujitsu Cloud Store در دسترس خواهد بود. رابط ساده و جذاب نرم افزار به سادگی امکان جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای بررسی سازگاری با دستورالعمل بهینه سازی انرژی اتحادیه اروپا را در اختیار کاربران قرار می دهد.
 جمع آوری اطلاعات مربوط به مصرف انرژی ، می تواند برای فراهم آوردن دیدی مفهومی به الگوهای بهینه سازی مصرف انرژی با کمک به تفسیر هزینه های عملیاتی و فرصت های پیش رو برای صرفه جویی و بهینه سازی ، به کار گرفته شود. برترین نسخه نرم افزار یعنی Enterprise Edition ، امکانات نامحدود گزارش گیری برای پوشش دادن تمامی حوزه ها را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.
 بر طبق اظهار نظر تحلیلگر IDC ، ورنن ترنر، سازمان هایی که در حال حاضر این طرح را به اجرا در آورده اند با بهره گیری از سیستم های نظارت بر مصرف انرژی می توانند نسبت به رقبا عملکرد بهتری را از خود به جا بگذارند.

  

 

  

با پیشینه ای بیش از ده سال در طراحی سیستم های مشابه برای شرکت های ژاپنی ، نرم افزار Eco Track فوجیتسو به شرکت های اروپایی امکان خواهد داد تا به خوبی با چالش جدید پیش رو مواجه شوند. این نرم افزار به آسانی می تواند تمامی اطلاعات مورد نیاز برای پشتیبانی فرآیند بازرسی و اطمینان یافتن از سازگاری با دستورالعمل، را تأمین کرده و هم در زمان و هم در هزینه های شرکت ها صرفه جویی کند.  Fujitsu Eco Track همچنین به کاهش هزینه های مصرف انرژی شرکت ها و برنامه ریزی موثر برای آینده با در نظر گرفتن الگوهای مصرف انرژی فعلی و فراهم آوردن امکان بررسی بهبود مصرف انرژی محتمل در برخی حوزه ها نیز می تواند کمک قابل توجهی بکند.
 با مبتنی بودن بر روی زیر ساخت پردازش ابری فوجیتسو (Fujitsu Global Cloud Platform) Eco Track از قابلیت انتخاب همزمان چند زبان، انتخاب قوانین اتحادیه اروپا و ISO ، برای اطمینان از سازگاری شرکت ها و بررسی این موضوع به خوبی پشتیبانی می کند. در زمان عرضه ، Fujitsu Eco Track از زبان های انگلیسی ، آلمانی و ژاپنی در رابط کاربری پشتیبانی می کند. فوجیتسو اعلام کرده است که در حال افزودن دیگر زبان های اروپایی به نرم افزار است .
 فوجیتسو همچنین قصد دارد تا خدمات پشتیبانی نیز به شرکت هایی که به دنبال بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش سازگاری با محیط زیست هستند نیز با همکاری با چندین شرکت معتبر ارائه دهد.
 همانطور که پیش تر اشاره شد ، فوجیتسو پنج نسخه مختلف از نرم افزار Eco Track را عرضه کرده است که از تاریخ یکم آوریل در فروشگاه Fujitsu Cloud Store برای نخستین بار در دسترس کاربران شرکت های آلمانی، اتریشی و هلندی قرار می گیرد. امکان ارتقای محصول نیز وجود داشته و شرکت ها به آسانی می توانند به نسخه های بالاتری که بدان نیاز دارند، نقل مکان کنند. قیمت های این محصول از 2500 یورو در سال برای ساده ترین نسخه آغاز شده و تا 8000 یورو ادامه پیدا می کند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.