ESPRIMO P400, نسل جدید کامپیوترهای رومیزی فوجیتسو

ESPRIMO P400, نسل جدید کامپیوترهای رومیزی فوجیتسو
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت بهین تکنولوژی از ابتدای شهریور عرضه ESPRIMO P400 را آغاز نموده است. ESPRIMO P400 با دارا بودن نسل جدید پردازنده های Core i و با بهره گیری از فناوری های Turbo Boost و Hyperthreading اینتل ، رعایت بالاترین استانداردھای طراحی و مونتاژ اروپا و مهندسی و طراحی آلمانی نه تنھا یک pc حرفه ای محسوب می شود، بلکه می تواند به عنوان یک سرور متوسط نیز در شرکت ها کارایی داشته باشد. نکته قابل توجه دیگری که این pc را به سیستمی ایده آل در محیط های کاری تبدیل می کند کارکرد بی صدا به همراه تولید اندک حرارت و صرفه جویی در مصرف انرژی تا ۸۵%، وزن کم و طراحی در ابعاد کوچک می باشد.

  

از دیگر ویژگی های این محصول می توان امکان بکارگیری طیف گسترده پردازنده ها و سازگاری با تمامی سیستم عامل ها را نام برد.

  

ESPRIMO P400 دارای پردازنده ( Intel® Core™ i3-2100 processor (2 Cores / 4 Threads, 3.10 GHz, 3 MB و مادربرد Fujitsu D2990 می باشد.

  

این دستگاه به ھمراه موس، صفحه کلید و نمایشگر ۲۰ اینچی LED فوجیتسو آماده تحویل می باشد.

  

فوجیتسو در یک نگاه:
 
 کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.
 
 این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.