AT&T فوجیتسو را به عنوان تامین کننده اصلی تجهیزات شبکه خود برگزید

AT&T فوجیتسو را به عنوان تامین کننده اصلی تجهیزات شبکه خود برگزید
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

Tim Harden، رییس شرکت AT&T در ۲۷ ژانویه خبر از انتخاب شرکت ارتباطات شبکه فوجیتسو به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی زیرساخت های شبکه مبتنی بر IP کمپانی AT&T داد.

  

این همکاری چند ساله شامل تامین تجهیزاتی برای گسترش و نگهداری زیرساخت های شبکه دور برد و متروپلیتنی کمپانی AT&T می باشد. شرایط مالی این قرارداد همچنان تحت مذاکره می باشد.

  

AT&T بزرگ ترین شرکت ارتباطی دنیا از لحاظ درآمد و چهارمین شرکت بزرگ غیر نفتی ایالات متحده می باشد. درآمد این شرکت در سال ۲۰۱۰ بالغ بر ۱۲۴ میلیارد دلار بوده است.

  

AT&T و شرکت های وابسته به آن، ارایه دهنده سریع ترین شبکه پهن باند تلفن همراه در ایالات متحده بوده و نسبت به هر اپراتور تلفن همراه دیگری، بیشترین پوشش بیسیم را در سراسر جهان فراهم می آورد- با ارایه پوشش صوتی در ۲۲۵ کشور، خدامات رومینگ در ۲۰۵ کشور و شبکه پهن باند موبایل در ۱۴۵ کشور.

  

فوجیتسو در یک نگاه

  

فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های مبتنی بر ICT در بازارهای جهانی است که در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT محسوب می شود. این کمپانی که در سال ۱۹۳۵ تاسیس شده است، هم اکنون با ۱۷۲ هزار کارمند در بیش از ۷۰ کشور دنیا خدمات خود را ارایه می دهد. فوجیتسو با به کارگیری مجموعه ای از کارشناسان نخبه IT و پیشرفته ترین فناوری های روز در حوزه محاسبات، ارتباطات و صنایع میکروالکترونیک، موفق شده است تا با ارایه محصولات با کیفیت، ارزش افزوده ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  

محصولات تولیدی فوجیتسو در کارخانه های آلمان و ژاپن عبارت اند از:
 PC، نوت بوک، تبلت و تبلت PC، سرور، Work Station، Storage، Zero Client، Thin client، صفحه نمایش، کی برد، مادر برد، گوشی های هوشمند و …

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.