نشست خبری جمعی از خبرنگاران با بهین تکنولوژی

نشست خبری جمعی از خبرنگاران با بهین تکنولوژی
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت بهین تکنولوژی در راستای معرّفی و ارائه اطلاعات مربوط به محصولات فوجیتسو اقدام به دعوت از جمعی از خبرنگاران فعّال و مطرح حوزه IT و برگزاری نشست خبری نمود. در این جلسه که چهارشنبه برگزار شد محصولاتی از قبیل Q572، Q702، X913، E733، E743, AH544, U904, LH532, U772 معرفی شدند. در ادامه این مراسم،‌ مدیر محصولات شرکت به معرفی تبلت ها و لپ تاپ های جدید فوجیتسو و ویژگی های برجسته و قابلیت های متفاوت هر یک از این محصولات پرداختند.
   

 
 سپس میهمانان محترم هریک کار با دستگاههای جدید را تجربه کردند تا از جزییات، کیفیت ساخت، کاربری آسان و طراحی ارگونومیک لپ تاپ ها و تبلت های فوجیتسو اطمینان حاصل کنند.
   

 
 در طی این نشست جناب آقای حمید توسلی رئیس هیئت مدیره شرکت بهین تکنولوژی توضیحاتی در خصوص شرکت فوجیتسو، کیفیت دستگاه ها و سرویس خدمات شرکت ارائه دادند و اقدام به شرح برنامه فروش و شبکه نمایندگی شرکت نمودند.وی همچنان ادامه دادند که بهین تکنولوژی در عمر ۲۲ ساله خود ۱۲ سال وارد کننده محصولات ژاپنی آلمانی فوجیتسو بوده و در حال حاضر طیف وسیعی از محصولات فوجیتسو از جمله لپ‌تاپ، تبلت، سرور و آل این وان را برای آن دسته از مشتریانی که امنیت بسیار بالا، دوام و کیفیت برایشان مهم است وارد بازار کشور کرده است.
   

 
 در انتهای این برنامه خبرنگاران به بازدید از دپارتمان فنی بهین دعوت شدند تا از نزدیک با نحوه کار کارشناسان فنی شرکت آشنا شوند.طی نظرسنجی های انجام شده در بخش CRM مشخص شده است که ۹۵ درصد از مشتریان بهین تکنولوژی از خدمات پس از فروش شرکت راضی هستند.
 در این جلسه به جناب آقای حسین کیایی خبرنگار میهمان از مجله تحلیلگران به قید قرعه یک دستگاه تبلت Q572 اهدا شد.  

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.