نسل جدید سیستم راهبری خودروی فوجیتسو :( Ultra AVN (AVN-ZX02i

نسل جدید سیستم راهبری خودروی فوجیتسو :( Ultra AVN (AVN-ZX02i
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پیشرفت سیستم های راهبری خودرو در ژاپن تحسین برانگیز بوده و با وجود همکاری شرکت های بزرگ ژاپنی برای توسعه سیستم های بهتر و  با سهولت استفاده بالاتر، این سیستم ها روز به روز بهبود پیدا کرده و قابلیت های جالب تری به آن ها اضافه می شود.
 یکی از شرکت های زیر مجموعه فوجیتسو با نام Fujitsu Ten ، جدیدترین محصول خود را با نام Ultra AVN (AVN-ZX02i) معرفی کرده است. این محصول با وجود اندازه بزرگ صفحه نمایش در ۱۷ مدل مختلف از خودروهای ساخت هوندا، تویوتا و نیسان جای گرفته و از مزیت هایی چون دید بهتر، تشخیص بهتر ترافیک و هشدار های مطمئن تر نسبت به مدل های پیشین بهره می برد.
 

 

  

 این محصول از قابلیت های جذاب دیگری نیز برخوردار است که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:  

     

  • اتصال Nintendo DS به سیستم مسیریابی با استفاده از نرم افزاری ویژه به شما اجازه خواهد داد تا به اطلاعات جذاب تر و مفیدتری در هنگام رانندگی دست پیدا کنید.  این قابلیت برای تمامی اعضای خانواده جلب بوده و به مسافرین کمک می کنند تا مطالب بیشتری فراگرفته و آسان تر بتوانند با دیگر افراد حاضر در داخل خودرو به تعامل و برقراری ارتباط بپردازند.
  •  

  • می توانید از طریق سیستم صوتی ماشین به ویدیوها و آهنگ های موجود در آیفون تان دسترسی پیدا کرده و از آن ها در زمانی که در داخل خودرو هستید، لذت ببرید.
  •  

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.