مجموعه تجاری SAP: خدمات مشاوره ای حرفه ای برای ارزیابی تجارت و مهاجرت

مجموعه تجاری SAP: خدمات مشاوره ای حرفه ای برای ارزیابی تجارت و مهاجرت
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

تمامی نرم افزارهای کلیدی مجموعه تجاری SAP حالا به همراه SAP HANA در دسترس هستند. این فناوری خلاقانه پایگاه داده تراکنش ها را به صورت بلادرنگ ثبت و تحلیل می کند و مزایای بسیاری را برای عملیات روزمره مهیا می سازد.
 TDS (یکی دیگر از زیرمجموعه های فوجیتسو) بسته های تست و مهاجرت را فراهم کرده و از بهترین تمرین های اثبات شده برای کمک به شرکت ها در ارزیابی اینکه چگونه و در چه مواقعی SAP HANA را برای دستیابی به حداکثر مزایای آن به کار گیرند ، بهره می برد. خدمات ارائه شده شامل موارد زیر می شوند:
 ارزیابی موارد تجاری بر اساس مشتریان:
 مشاورین و متخصصین حرفه ای SAP HANA با مشتریان برای  ذخیره سیستم های فعلی SAP و فرآیندهای قابل پشتیبانی توسط SAP ، همکاری گسترده ای انجام می دهند. با استفاده از دید کسب شده با توجه به این تحلیل ها، آن ها پتانسیل به کارگیری SAP HANA را در سناریوهای مختلف بررسی کرده و میزان بهبود را ارزیابی می کنند.
 

 

 مدل های خاص برای ارزیابی:
 با طراحی بر اساس تجربه کاربردی، حرفه ای های TDS بهترین پیشنهاد ها را برای مدل های به صرفه برای هر یک از مشتریان ارائه می دهند.
 مشاوره های زیرساختی:
 در کنار برآوردن نیازمندی های لازم برای پشتیبانی فرآیند تجاری، TDS نیازمندی های سخت افزاری را نیز ارزیابی کرده و بهترین پیکربندی را انتخاب می کند.
 نمونه های SAP HANA:
 در SAP HANA Demo Center ، که فوجیتسو و TDS در همکاری با هم آن را می گردانند، مشتریان می توانند مزایای استفاده از مجموعه تجاری SAP را بر اساس SAP HANA با پیاده سازی سناریوهای مختلف با داده های خاص خودشان تجربه کنند.
 مشاوره در ارتقا:
 TDS پشتیبانی عالی را برای مهاجرت به SAP HANA از طراحی تا پیاده سازی تا کار در محیط های عملیاتی در مراکز داده امن TDS را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
 TDS یکی از شرکای SAP در پردازش بلادرنگ اطلاعات تجاری است که سابقه ای درخشان در پیاده سازی چندین پروژه دارد.  TDS  و فوجیتسو پشتیبانی فوق العاده از مجموعه تجاری SAP HANA را در دستور کار خود قرار داده اند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.