لنوو همچنان به معرفی محصولات جدید در IFA ادامه می دهد.

لنوو همچنان به معرفی محصولات جدید در IFA ادامه می دهد.
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

لنوو اغلب با لپ تاپ صنعتی ThinkPad خود را به جهانیان معرفی نمود، اما برخی از این کامپیوتر های خانگی که جزو سری های Ideapad  لنوو هستند نیز از مخاطبان خاص خود برخوردار می باشند. سیستم های IdeaPad از لپ تاپ تا هیبریدی ها اغلب طراحی منحصر به فرد و چشمگیر، گزینه های سخت افزاری عالی و البته قیمتی بسیار منطقی دارند. سری IdeaPad با همراه شدن با جدیدترین پردازشگرهای Skylake  نسل ششم Core i از لپ تاپ های سایز متوسط بسیار باریک گرفته تا سیستم های سبک و ارزان رونمایی شدند.
   

محصولات لنوو در IFA

 
 لپ تاپ های متوسط IdeaPad 300 و مدل کمی بالاتر IdeaPad 500 و بالاتر از آنها لپ تاپ  مدل های ۳۰۰S و ۵۰۰S را می توان نام برد. لپ تاپ IdeaPad 300 در نسخه های ۱۴، ۱۵ یا ۱۷ اینچی هستند در حالی که ۳۰۰S سیستمی ۱۱.۶ اینچی است. IdeaPad 500 در مدل های ۱۴ و ۱۵ اینچی موجود است و لپتاپ ۵۰۰S  تنها ۱۵ اینچی می باشد. بیشتر آنها با جدیدترین CPUهای نسل ششم Intel core i همراه هستند. آل این وان  (All In One) جدید نیز ترکیبی از نمایشگر ۲۴  یا ۲۷ اینچی ۴K، دوربین Intel RealSens و CPU های جدید نسل Skylake با نام IdeaCentre AIO 700 است.
   

لپ تاپ لنوو
  

 جالب ترین محصولات معرفی شده IdeaPad 100S و IdeaPad 100S Chromebook می باشند. IdeaPad 100S از پشتیبانی پردازشگر Intel Atom و Windows 10 و نمایشگر ۱۱.۶ اینچی برخوردار است. IdeaPad 100S Chromebook  بسیار شبیه نسخه ی ویندوزی است با این تفاوت که پردازشگری Intel Pentium تحت Chrome OS  گوگل و ۱۶ گیگابایت حافظه دارد. صفحه نمایش در هر سه مدل با رزولوشن ۱۳۶۶×۷۶۸ پیکسل می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.