لنوو قیمت رقابتی برای Chrome OS ارائه داده است

لنوو قیمت رقابتی برای Chrome OS ارائه داده است
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ThinkCentre Chromebox Tiny با ابعاد 7×7.2×1.4 اینچی و وزن یک کیلوگرم دستگاهی قابل حمل و ایده آل برای کاربری در محیط هایی همچون سیستم های سرگرمی خانگی است. این دستگاه پایه هایی پاک کنی دارد که دستگاه روی آنها به صورت افقی قرار می گیرد، البته با توجه به استند همراه این محصول می توان آن را به صورت ایستاده و عمودی نیز قرار داد. از آنجایی که  Chromebox خروجی های DisplayPort و HDMI را ساپورت می کند به راحتی با هر مانیتور یا تلویزیون کار می کند. همچنین می توانید Chromebox Tiny را به آل این وانی 23 اینچی تبدیل کنید، برای این کار لازم است مانیتور Thinkvision لنوو را که جایگاهی در قسمت پشت آن برای جای گرفتن Chromebox دارد با آن همراه سازید. 

 Chrome OS لنوو

 
 LenovoThinkCentre Chromebox Tiny در دو مدل موجود می باشد، 10H5 و 10H3.  مدل اول به نسبت ضعیف تر است و پردازشگر دو هسته ای Intel Celeron 3205U دارد. 10H3 مدل گران تری است و مجهز به پردازشگر Intel Core i3 5005U می باشد. نکته ی دیگر که به قیمت این محصول نیز مربوط می شود رم آن است که در هر دو مدل 2GB یا 4GB می باشد.
   

Chrome OS

 
 Chromebox Tiny دارای چهار پورت USB 3.0، یک جک صدا، خروجی HDMI و DisplayPort، پورت Ethernet و Wi-Fi داخلی می باشد. آنتی نیز برای تقویت سیگنال Wi-Fi در نظر گرفته شده که تفاوت زیادی در قدرت سیگنال ایجاد می کند.  

 دستگاه Chrome OS لنوو با قیمت رقابتی

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.