فوجیتسو و عرضه Rapid Deployment Solutoin برایHyperion Planning شرکت اوراکل

فوجیتسو و عرضه Rapid Deployment Solutoin برایHyperion Planning  شرکت اوراکل
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

این راهکار به شکل یک مدل کامل شامل سخت افزار ، نرم افزار و خدمات در اختیار شرکت اوراکل قرار می گیرد
 فوجیتسو هفته گذشته خبر از توسعه و ارائه سریع راهکار توسعه سریع برای راهکار Hyperion planning شرکت اوراکل خبر داد. این راهکار جدید از الگوی اختصاصی برای فراهم آوردن و مجتمع ساختن خدمات و محصولات لازم برای پشتیبانی از زیرساخت های مدیریت تجاری ، شامل بودجه بندی و مدیریت سود و زیان بهره می گیرد. راهکار جدید به صورت ویژه برای Hyperion Planning  شرکت اوراکل که راهکاری برای بودجه بندی ، برنامه ریزی و پیش بینی های مالی است بهینه شده است.

 راهکار جدید فوجیتسو که تعیین سریع ، ارزان و موثر امور تجاری زمان بر و پیچیده چون برنامه ریزی و مدیریت بودجه و پیش بینی مبتنی بر شبیه سازی را مهیا می سازد ، راهکاری یکپارچه شامل سخت افزار ، نرم افزار و مجوزهاست که قابلیت پیکربندی های مختلف را دارد. 

 

 در سال های اخیر محیط تجاری تحت تحولات بسیاری قرار گرفته و شرکت ها با نیاز رو به رشد برای انجام سریع امور عملیاتی ، برنامه ریزی و پیش بینی روبرو شده اند. در همین حال، فرآیند طراحی و مدیریت بودجه هم پیچیده و در نتیجه زمان بر تر شده اس و نصب نرم افزار ها برای انجام چنین فرآیندی هم به یک چالش بدل شده است.
 برای پاسخ گویی به نیازهای رو به رشد موجود در راهکارهای مدیریت تجاری ، فوجیتسو این راهکار را برای بهبود سرعت ، کاستن از هزینه ها و انجام موثر امور مختلف تجاری از بودجه بندی ، مدیریت ماه به ماه برنامه ریزی ها و همین طور انجام مداوم پیش بینی های تجاری عرضه کرده است.
 با طراحی ویژه برای Hyperion Planning  ،که به دلیل تطابق پذیری بالای خود از شهرت خوبی برخوردار است، این راهکار جدید از الگوی توسعه یافته ای از فوجیتسو استفاده می کند که می تواند پس از به کار گیری در مقیاس های کوچک در گام های بعد توسعه داده شود.

 قابلیت ها
 مدل سه محوره برای مدیریت و برنامه ریزی بودجه
 این راهکار بیست عملکرد مختلف را ارائه می کند. بر اساس محورهای سازمان، تجارت و بازار،الگوی راهکار فوجیتسو رابط کاربری و محاسباتی ویژه ای را برای مدیریت و برنامه ریزی بودجه ، پیش بینی اهداف و عملکردهای تحلیلی خاصی را در اختیار سازمان ها می گذارد. با به کارگیری تجربه فوجیتسو در عرضه عملکردهای مختلف که به شکل گسترده ای قابل به کارگیری توسط همه شرکت هاست، مشتریان می توانند به سادگی زیرساخت های مدیریت تجاری خود را بنا سازند.

 گستره متنوع ابزارها و کاهش زمان مورد نیاز برای عملیات
 در کنار ابزارهای نصب ، این راهکار به ارائه داده های تراکنشی و داده های الگو و محیط آموزشی که تنها در ده روز ساخته می شود نیز می پردازد. این امر سبب می شود تا مشتریان با سرعت بیشتری نحوه توسعه محصول را درک کرده و بنابراین از زمان های مورد نیاز برای تست و آموزش های عملیاتی کاسته شود. علاوه بر این ، و علاوه بر راهنماها و پشتیبانی برای آموزش این راهکار، نسخه انگلیسی راهنمای کار نیز برای توسعه های آتی در کشورهای مختلف در دسترس است.
  

 

  

مجموعه ای کامل شامل سخت افزار و نرم افزار
 علاوه بر الگوهای عملیاتی (گردش کار، توصیف مدل ها، ابزارهای به کارگیری و عناصر آموزشی) ،راهکار جدید فوجیتسو  کامل بوده و تمامی سخت افزارها ، نرم افزارها و مجوزهای لازم را نیز ارائه می کند. مشتریان امکان سفارشی سازی سخت افزار، مجوزها و سایر عناصر مورد نیاز را نیز خواهند داشت.
 قیمت و در دسترس پذیری
 این راهکار از ۲۸ فوریه در دسترس بوده و قیمت آن از ۱۲ میلیون ین ژاپن آغاز می شود.
 توشی میتسو موتاوا مدیر عامل محصولات تجاری اوراکل ژاپن می گوید: اوراکل ژاپن  عرضه راهکار توسعه سریع فوجیتسو را برای Oracle Hyperion Planning که پیشینه بسیار خوبی برای مدیریت زیر ساخت های تجاری در سطح جهانی دارد، با روی باز پذیرفته و از آن استقبال می کند. راهکار جدید فوجیتسو با عرضه روش های کاربردی برای ایجاد سیستم های مدیریتی  ارزش های  Hyperion Planning را بهینه می کند . ما مطمئن هستیم که این راهکار کارآیی مدیریتی شرکت های ژاپنی را با هدف رشد جهانی آن ها افزایش داده و تقویت خواهد کرد. Oracle Hyperion Planning به صورت معمول با راهکارهای ERP دیگر شرکت ها و همین طور دیگر نرم افزارهای اوراکل یکپارچه می شود.  شرکت های فوجیتسو و اوراکل ژاپن برای بهبود الگوها و فعالیت هایی که به نیازهای مشتریان پاسخ داده و شرکت های ژاپنی را به سمت رسیدن به اهداف شان یاری کند، به همکاری شان ادامه خواهند داد.
 هدف
 فوجیتسو قصد دارد تا این راهکار را تا سه سال آینده به ۱۰۰ شرکت بفروشد.

  

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.