فوجیتسو و رونمایی از سرویس های سطح بالای پردازش ابری

توسط اخبار فناوریدر 8 خرداد 1392
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فوجیتسو، یکی از پیشگامان صنعت فناوری اطلاعات ژاپن، سرویس های جدیدی را بر مبنای پردازش ابری در کنفرانس سالانه شرکت در توکیو عرضه کرد. شرکت قصد دارد تا بازار داخلی ژاپن را که ارزشی سه میلیارد دلاری در سال جاری مالی خواهد داشت، هدف قرار دهد. 

 

 سونئو کاواتسوما طرحی مفهوم از انتقال پردازش ابری از فضای خصوصی به فضای عمومی و فضای میان این دو که کار را بسیار آسان تر می کند ساخته است. پس از سونامی سال 2011، حالا کاربران به فکر ذخیره داده های خود در هر دوی فضاهای خصوصی و عمومی هستند تا پس از چنین رویدادهای طبیعی آن ها را از دست ندهند.
 فوجیتسو سرویس های خاصی را بر مبنای پردازش ابری برای بخش کشاورزی در نظر گرفته است تا امکان مدیریت آسان محصولات و هزینه های جاری را برای کشاورزان هم فراهم سازد.
  

 
 فوجیتسو انتظار دارد تا این بازار رو به رشد را به تسخیر خود در آورد. میزان درآمد در این بخش از 500 میلیون دلار در سال 2010 به سه میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.  فوجیتسو همچنین قصد دارد تا 40 دیتا سنتر خارجی برای هدف قرار دادن بازارهای خارجی نیز ایجاد نماید.  

 

 در ژاپن، پردازش ابری توانسته است انقلابی عظیم در چرخش کار بانک ها که اکنون اجازه دریافت پول را بدون هیچ نوع کارت اعتباری برای مشتریان فراهم می کند، پدید آورد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید