فوجیتسو و بهبود کیفیت و سرعت راهکار ها و خدمات ارائه محصول

فوجیتسو و بهبود کیفیت و سرعت راهکار ها و خدمات ارائه محصول
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

فوجیتسو امروز اعلام کرد که محصولات، راهکارها و خدمات جدید این شرکت که بر رشد توازن کیفیت خدمت رسانی و راهکارهای ارائه محصول بر اساس فناوری ها و محصولات نو بنا شده اند ، با تمرکز بر اروپای مرکزی، خاور میانه، آفریقا و هند عرضه خواهند شد.
 در توسعه راهکار ها و خدمات مبتنی بر کلاود در مناطق ذکر شده، فوجیتسو از روش خاص خود در خرده فروشی، بانکداری، مراقبت های بهداشتی درمانی و بخش عمومی استفاده خواهد کرد. با تغییر مدل های مصرف در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و همین طور تمرکز شرکت های مختلف و کوچک و بزرگ بر راهکارهای صنعتی ، فوجیتسو در پی برآوردن این نیازها و عرضه سرویس ها و راهکار های ارزش افزوده است.
 

 

 یکی از شواهد این تغییر که در CeBIT هم شاهد ارائه آن توسط فوجیتسو بودیم، راهکار Fujitsu PalmSecure بود که در حال حاضر در بخش های بانکداری و مراقبتی درمانی به کار گرفته شده اند. این راهکار از اسکن بدون تماس رگ های کف دست برای تعیین هویت وی بهره گرفته و از مشخصه های بیومتریک امن تر که جعل آن ها دشوار و استفاده از آن ها آسان تر است استفاده می کند.  این روش نوآورانه در حال حاضر برای مقابله با کلاهبرداری و جعل هویتی توسط گروه بانکی اروپایی UniCredit که این سیستم را با سیستم پرداخت امن Papillon به صورت یکپارچه درآورده است، استفاده می شود.  

 یکی دیگر از نوآوری های فوجیتسو در CeBIT ، Fujitsu Eco Track  ، نرم افزار کلاود قدرتمندی است که به شرکت امکان می دهد تا به بررسی دقیق آثارشان بر محیط زیست و همین طور سنجش سازگاری با استانداردهای بهره وری انرژی اتحادیه اروپا در روشی منحصربفرد بپردازند. این نرم افزار که از روز نخست آوریل در Fujitsu Cloud Store به عنوان نرم افزاری سرویس دهنده در دسترس خواهد بود نه تنها به سادگی امکان بررسی سازگاری با استانداردهای مصرف انرژی اتحادیه اروپا را در اختیار شرکت های مختلف خواهد گذارد، بلکه می تواند با کاهش هزینه های عملیاتی و فراهم آوردن دیدی منحصربفرد به فرصت های پیش روی بهینه سازی و صرفه جویی، آن ها را به بهینه سازی الگوهای مصرف انرژی نیز راهنون سازد.
 برای شرکت های با اندازه های کوچک و متوسط که به راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات برای انجام کارهای شان اتکا می کنند ، فوجیتسو سرور Primergy CX420 را عرضه کرده است که فناوری کلاسترینگ ساده ای را که برای کمک به افزایش زمان دسترسی سیستم ها و استمرار سرویس دهی طراحی شده است ، معرفی می کرده است.
 سری جدید Lifebook های فوجیتسو که از خانواده E محسوب می شوند و روز گذشته آن ها را در خبری جداگانه بررسی کردیم ، نیز از جمله گام های فوجیتسو در این زمینه اند.  این لپ تاپ های ظریف با بدنه ای باریک برای بهینه سازی کار در هنگام جا به جایی طراحی شده و برای کاربران تجاری که به قدرت پردازشی بالایی نیاز دارند ، گزینه ای ایده آل محسوب می شود.
  

 

 برای فراهم آوردن امکان استفاده آسان از سرویس های پردازش ابری، فوجیتسو نمونه ای جدید از تبلت های مقاوم خود را با نام Stylistic M702 که از سیستم عامل اندروید استفاده می کند ، را نیز معرفی کرده است. این تبلت که در نمایشگاه MWC 2013 در بارسلون به نمایش در آمد ، با وجود امکانات و قابلیت های متعدد در برابر نفوذ رطوبت و گرد و غبار نیز مقاوم است.
 راود واودری مدیر اجرایی Fujitsu Technology Solutions می گوید: ما درک می کنیم که فناوری اطلاعات و ارتباطات همانند برق برای انجام فعالیت های روزره تجاری به امری ضروری بدل گشته  و  سود واقعی از راهکار ها ، خدمات و مدل های تحویل مبتنی بر پردازش ابری، که توسط شرکت های بزرگی چون فوجیتسو تأمین می شود، حاصل می گردد. مجموعه گسترده و خلاقانه محصولات ما در CeBIT گواه از حرکت فوجیتسو به سوی محصولات، سرویس ها و راهکارهای مشتری محور تر در آینده نزدیک است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.