فوجیتسو مدل های جدیدتر PC های سازمانی و ایستگاه های کاری قابل نصب در رک را عرضه می کند

فوجیتسو مدل های جدیدتر PC های سازمانی و ایستگاه های کاری قابل نصب در رک را عرضه می کند
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

افزوده شدن مدل های جدید به خانواده PC  های فوجیتسو با بهره گیری از نسل چهارم پردازنده های Intel Core i
 
 فوجیتسو امروز از عرضه دو مدل جدید از PC های خانواده ESPRIMO که به نسل چهارم پردازنده های Core i شرکت اینتل مجهز شده است ، و همچنین یک ایستگاه کاری از خانواده Celsius که قابلیت نصب در رک دارد، خبر داده است. مدل های جدید از امروز در ژاپن در دسترس قرار خواهند گرفت.
 علاوه بر این، فوجیتسو مدل جدیدی از کامپیوترهای شخصی را عرضه خواهد کرد که به صورت اختصاصی برای مراکز تماس طراحی شده است. این مدل در واقع ترکیبی از Fujitsu Esprimo B532/G به همراه یک پایه حرفه ای برای صفحه نمایش است که امکان استفاده بهینه از فضای میز را برای کاربر فراهم می کند. مدل جدید در پاسخ به نیازهای کاربران و رفع مشکلات آن ها در مراکز داده ، بهبود ارتباط میان کارکنان این مراکز و استفاده بهینه از فضای میز عرضه شده است.
 
 قابلیت های محصول 

   

 1. مدل های Esprimo D
 2.  

 فوجیتسو دو مدل جدید به خانواده Esprimo D  با نام های Esprimo D753/G و Esperimo D583/G افزوده است. هر دوی این مدل ها به نسل چهارم از پردازنده های Intel Core i مجهز هستند. Esprimo D753/G از پردازنده های intel core i7 vPro و Intel core i5 Vpro  و کارت شبکه مجهز به فناوری vPro بهره خواهد گرفت.
 علاوه بر این، برای نشانی از کارآیی بالا و کیفیت خوب کامپیوترهای شخصی، هر دو مدل های جدید خانواده Esprimo از طراحی جدیدی بهره خواهند گرفت که رنگ قرمز ، رنگ نمادین فوجیتسو، به خوبی در آن خودنمایی می کند.  

 

  

   

 1. Fujitsu Workstation Celsius C620
 2.  

 برای کاربرانی که کار آن ها بر روی CAD ، CAE و یا شبیه سازی های تحلیلی متمرکز است ، عدم امکان تعیین هویت بر روی سیستم عامل سرور و یا در محیطی مجازی چالشی بزرگ محسوب می شود. Workstation Celsius C620 با امکان نصب در رک و اشغال فضایی اندک این موضوع را تا حدی رفع می کند.
 با چنین اندازه ای امکان جای دادن چندین ایستگاه کاری در کنار یکدیگر و در یک رک در اتاق های سرور وجود خواهد داشت. با چنین کاری، شرکت ها می توانند همزمان با افزایش امنیت به کاهش هزینه ها هم بپردازند. Workstation Celsius C620 برای تطابق با نیازهای ضروری در اتاق های سرور، به تمامی تجهیزات مورد نیاز چون کنسول مدیریت از راه دور  و امکان کار ۲۴ ساعته مجهز شده است.  

 

 
 سازگاری با کارت های گرافیک Nvidia Quadro
 
 Celsius C620 با کارت های گرافیک جدید Quadro K600، k2000 و K4000 سازگار است. با وجود چنین قابلیتی امکان کار با CAD و شبیه سازی  های تحلیلی به روانی فراهم می شود.
 امکان کار ۲۴ ساعته
 این مدل امکان کار ۲۴ ساعته را داشته و بدین ترتیب امکان دسترسی در هر زمانی را برای کسب و کارهای مختلف فراهم می آورد. با این روش دیگر نیازی نیست نگران از دست رفتن فرصت ها و یا اموری که منجر به افزایش هزینه های تان می شوند باشید. 

   

 1. PC هایی که اختصاصا برای مراکز تماس طراحی شده اند
 2.  

 یکی از چالش هایی که در مراکز تماس کاربران با آن روبرو هستند محدودیت فضای میز است. برای حل این مشکل ، فوجیتسو ایده ها و نظرات کارکنان این مراکز تماس را جمع آوری کرده و برای توسعه سیستم جدیدی که ESPRIMO B532/G را با پایه ای حرفه ای برای صفحه نمایش ترکیب می کند ، به کار گرفته است.
  با به کارگیری این سیستم میزان فضای در دسترس برای کاربران افزایش یافته و آن ها آسان تر می توانند به امور روزمره شان رسیدگی کنند. پایه طراحی شده امکان قرارگیری صفحه نمایش را در هر ارتفاع و هر زاویه دیدی را فراهم می کند. با چنین گستره ای ، کاربران به آسانی می توانند اطلاعات موجود بر روی صفحه نمایش شان را با دیگر همکاران خود هم به اشتراک بگذارند. 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.